Компанія “МДЛ” подала в суд на екс-депутата Енергодарської міськради

Керуюча компанія “Місто для людей” подала до Енергодарського міського суду заяву з метою спростування неправдивої інформації та захисту ділової репутації. Про це повідомляється на сторінці компанії в соцмережі Facebook.

Компанія "МДЛ" подала в суд на екс-депутата Енергодарської міськради
Розгляд справи проти екс-депутата міськради Артема Дубкова відбудеться 15 жовтня

Розгляд справи проти колишнього депутата Енергодарської міської ради Артема Дубкова, який цьогоріч балотувався до Верховної Ради, відбудеться 15 жовтня.

Справа в тому, що в ході передвиборчої кампанії Артем Дубков розміщував свою агітацію на біл-бордах де, зокрема, обіцяв «розірвання договорів з МДЛ» у разі його обрання до парламенту. Аналогічна інформація з закликом до розірвання договорів була розміщена на офіційному сайті Центральної виборчої комісії та є доступною для кожного користувача мережі Інтернет.

Залишається незрозумілим, яким чином успішний адвокат, а саме так себе позиціонує Артем Дубков, планував реалізовувати свої обіцянки?… Головне питання полягає в тому, як він міг не знати того, що Верховний Суд України ще в червні минулого року підтвердив законність проведення конкурсу на призначення керуючої компанії виконкомом Запорізької міської ради, при цьому касацію подавав колега Артема Дубкова по «УКРОПу». То ж пан адвокат вочевидь знав, що ніякі договори він розірвати не зможе, адже таке рішення можуть колективно прийняти тільки самі мешканці будинку, тому подібні заклики є незаконними та покликані лише викликати резонанс і привернути увагу до своєї кандидатури, – йдеться в повідомленні «МДЛ».

Тепер компанія «Місто для людей» просить суд зобов’язати Артема Дубкова принести публічні вибачення перед підприємством та спростувати поширену раніше інформацію.

Нагадаємо, в лютому минулого року Артем Дубков сам відмовився від мандата, потім передумав і вирішив відіграти ситуацію назад, але не вийшло. Тоді глава фракції “УКРОП” в Запорізькій обласній раді Ярослав Гришин публічно відхрестився від енергодарського колеги. Після Дубков подав до суду на рішення сесії, яке визнало його НЕ депутатом.

Читайте також: Свавілля «МДЛ»: В Енергодарі без попередження відключили одразу 100 ліфтів!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X