Чим завершився суд проти міської влади Енергодара і керуючої компанії?

В соціальних мережах все частіше звучить питання: чим 11 січня 2019 року завершився суд проти міської влади Енергодара і  керуючої компанії? Навіть з’явилися натяки, що позивачі Микола Захаров і Тетяна Баляба справу програли, тож, мовляв, треба негайно платити МДЛ за послуги.

Енергодарці знову приїхали на суд в Запоріжжя

Чим 11 січня 2019 року завершився суд проти міської влади Енергодара і  керуючої компанії?

 Але ця інформація не відповідає дійсності. Ті, хто вже поставили крапку в цій справі, явно поквапилися. Її розгляд триває. А засідання було перенесено на 8 лютого 2019 року. Цього разу через те, що одна із сторін процесу не встигла ознайомитися із документами.

«Представником  відповідача  (а це виконком) суду надано цілий пакет документів. Закон передбачає, що попередньо і ми повинні були ознайомитися з їх змістом. Але нам цих документів не надали. Аби ґрунтовно відстоювати свою правову позицію, нам необхідно ознайомитися з матеріалами справи, адже зараз ми знаходимося не в рівному положенні. Тож, попросили  дати час для ознайомлення з матеріалами справи. Так, це певне затягування. Але не з нашого боку» – коментує  представник позивачів, адвокат Владислав Дяченко.

Наступне засідання у справі енергодарської МДЛ відбудеться у лютому

В Запоріжжя триває розгляд справи по МДЛ

Чому так важливо ознайомитися з цими документами? Та тому, що з ними все не так просто. Енергодарці підозрюють підтасовки та маніпуляції. І, згадуючи минулий досвід Енергодара, це цілком можливо. Наприклад, адвокат позивачів звернув увагу на те, що навіть з попереднього, поверхневого ознайомлення з документами очевидно, що деякі з них з’явилися тільки в кінці 2018-го чи на початку 2019 року,  року, хоча дата там стоїть – червень 2018-го. Томи мають намір в якості свідків викликати до суду тих, хто поставив свої підписи.

Радимо енергодарцям не поспішати з висновками і слідкувати за перебігом подій далі

Позивач Тетяна Баляба стоїть на своїх позиціях

А позивач Тетяна Баляба стоїть на своїх позиціях і радить всім мешканцям Енергодара робити те ж саме:

«Проти нас – мешканців міста діє машина під назвою виконком і Опоблок. І ця машина з нами зараз бореться. Я вкотре повторюю, нехай вони собі тягнуть час. Наша головна зброя – не платити тим шахраям. Якщо вони тягнуть справу, то нехай одразу ж дужче затягнуть і свої пояси. А ми далі продовжимо відстоювати свою позицію в суді».

Тож, радимо енергодарцям не поспішати з висновками і слідкувати за перебігом подій далі. До речі, міський голова Енергодара Павло Музика, замість того, аби особисто прийти на суд й розповісти, чим саме він керувався, коли привів «Місто для людей Енергодар», дивився засідання суду в прямому ефірі. А от поглянути людям в очі особисто, схоже, йому забракло сміливості… Тож, далі буде! Чекаємо наступного засідання!

Мер Енергодара дивився засідання в прямому ефірі

Міський голова Енергодара Павло Музика в суд не прийшов

Валерія Бабич, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Мысли посетителей
 1. виктор :

  Народный суд в этом деле состоялся и выразился как неуплатой шахраям. Это суд должен взять за основу и оформить это в юридическом порядке.

 2. Афоня :

  Отличная компания!!! А эти жулики которые подавли в суд не могут успокоится потому что кормушка не дасталась им!!!!

 3. Энергодаровец :

  Как раз кормушка и пришла к мэру, это МДЛ.
  Пускай сначала наведут порядок в городе, в подъездах и придомовой территории.
  И после того люди начнут платить.

  В моём случае, в подъезде не убирается с июня месяца, листва возле подъезда уже почти сгнила. За освищениее вообще молчу. Лампочки меняют жители, на первом этаже при входе в подъезд освищения вообще нет. Хоть и заявку делали с сентября месяца. Тараканов в подъезде уйма, лезут с мусоропровода.

  Так что пускай что-то сделают сначала, а только потом получат зарплату за проделанную работу. Так все работают в Украине, на перёд зарплату не получают.

  1. житель города :

   Согласна полностью!!!

 4. Elen :

  Состоялся ли суд 8.02.2019 в Запорожье?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X