Відбулося фінальне судове засідання щодо законності «МДЛ»

Днями в Запорізькому окружному адміністративному суді відбулося чергове, але на цей раз вже вирішальне  засідання з приводу законності роботи в Енергодарі  керуючої компанії «Місто для людей». Як і на попередніх засіданнях позивачі в цій справі – Тетяна Баляба, Микола Захаров, депутати та просто небайдужі люди  були налаштовані дуже рішуче. Усі до останнього сподівалися на справедливе рішення й розраховували на те, що позиція простого народу суддею все ж таки буде почута.

В Запоріжжі суд розглядає справу «МДЛ»
Судове засідання з розгляду справи керуючої компанії «Місто для людей»

Та, не звертаючи уваги на власну ухвалу щодо заслуховування усіх свідків, які були зазначені у справі, суд поставив під сумнів власне клопотання, поспішаючи якомога швидше винести рішення за справою.

Не дивлячись на те, що більшість тих самих свідків до суду не з’явилися (такі як Андрій Карбасов, Вадим Рябуха, Ольга Рябуха та Ірина Мятович), під час засідання  було переглянуто відео з  сесії Енергодарської міської ради, на якій,   начебто, і проходило голосування за призначення переможцем конкурсу компанії «МДЛ».

В Запоріжжі відбулося фінальне судове засідання по справі «МДЛ»
В Запоріжжі суд виніс рішення щодо «МДЛ» в Енергодарі

Після  перерви було оголошено рішення суду, згідно з яким позивачам відмовлено в задоволенні позивної заяви.

Зі слів  адвоката позивачів Владислава Дьяченко та  Тетяни Баляби, рішення суду було очікуваним, бо дуже вже специфічною (аби не сказати більше – перед взятою) виявилася позиція судді. Більше того, саме ця суддя кількома тижнями раніше підтримала «Тепловодоканал» та своїм запобіжним заходом ввела в дію нові тарифи. Збіг? Не думаємо..

Але опускати руки вони не збираються. Позивачі наголошують на тому, що це ще не поразка городян. Наступним кроком стане апеляція та боротьба за справедливість до останнього.

Варвара Соболева, Денис Скачок, МедіаЦентр, Енергодар.

Читайте також: Бюджети Енергодара і районів поповнилися на 55,6 млн плати за землю

Мысли посетителей
 1. РЕАЛИСТ :

  ГЛЯДЯ НА СУДЕБНУЮ СИСТЕМУ В УКРАИНЕ, ТАК И ХОЧЕТСЯ ВЗЯТЬСЯ ЗА ВИЛЫ ИЛИ ЗА ВИНТОВКУ И СНЕСТИ К ЧЕРТЯМ СОБАЧЬИМ ЭТУ ВЛАСТЬ, В КОТОРОЙ СУДЬИ НЕ СЛЫШАТ ПРОСТОЙ НАРОД, КРИК О ПОМОЩИ ЖИТЕЛЕЙ ВСЕГО ГОРОДА, И ВСЕ РЕШЕНИЯ ВЫНОСИТ В ПОЛЬЗУ ВЛАСТЬ ИМУЩИХ И ИХ ПРИХЛЕБАТЕЛЕЙ…!!!

  1. Светлана :

   В самую точку!

 2. Читатель :

  Уважаемый редактор, обратите, пожалуйста, внимание, что “співпадіння” — это “совместное падение”, а “совпадение” по-украински будет “збіг”.

 3. Земляк :

  Капець – українці і досі вірять в українські сУди та правосуддя ???!!! УкрСуд – це давно Приватна бандицька компанія яка виносить Рішення тільки по “дзвінку” від укр Влади, та виносить Рішення тільки на КОРИСТЬ такої ж бандицької УкрВлади…. А вихід у Енергодарців тільки один – це 1) Кожному енергодарцю написати Заяву про ВІДМОВУ від Послуг від усіх Обслуговуючіх Підприємств які БЕЗПІДСТАВНО та Самовільно підняли Тарифи…. 2)відмовитись від покупок у ВСІХ місцевих МАГАЗИНАХ… Так як майже усі Магазини є від Влади… І коли лбди не будуть скуплятись у їїхніх Магазинах – то у Влади небуде ні доходів ні налогів. І Влада вМіг стане БІДНОЮ… А скуплятись треба буде у найближчіх селах у селян…. 3) Також енергодарці мусять ЗАБРАТИ усі свої ГРОШІ з Банків…. Повірте дорогенькі шо після таких дій Енергодарців – Влада вМіг стане БІДНОЮ і вМіг повідмінює нові Тарифи…. То нездавайтесь а групуйтеся. Бо без Ваших грошей – Влада є НІХТО ….. Добре б було поперекривати дороги до місті і у самому місті. Це недасть люлям працювать а щначіть сплачювати і і налоги еагій Владі…. А без грошей і налогів – Воаді прийде вМіг КАПЕЦЬ… Ваш завжди – Земляк….

 4. Энерджи :

  Да елки-палки, двайте подадим в не зависимый суд Украины, да задолбали они уд

 5. Дима :

  Мудилы

 6. Серж :

  За таким результатом определенные лица (суслики) ходили к голове суда, ну естественно он за энное денежное “вознаграждение” взятку согласился посодействовать в незаконном решении. Потом обработали без особого труда непосредственное судью и все, вопрос решен. Есть информация кто и за сколько решали вопрос. Поэтому апелляцию и коссацию обязательно надо проходить. На тех денег не должно хватить, так как первая инстанция очень много запросили. Ментам тоже должно быть интересно каким образом получено это решение.

 7. Анна :

  а вот интересно- те, кто судится, отказались от услуг, что предоставляет МДЛ? тут судиться надо за реальные и льготные тарифы для нас, живущих в “зоне особого риска” АЭС, а не законность предоставления услуг. Не Ваня, так Маня, но кто-то ж должен это делать и делают..

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X