Запорізький суд взявся за розгляд справи щодо МДЛ в Енергодарі

Нарешті, Запорізький суд, завершивши процедуру збору документів, взявся за розгляд справи по суті щодо позову Тетяни Баляби й Миколи Захарова до  виконавчого комітету. Нагадаємо, енергодарці мають намір довести, що процедура призначення керуючої компанії «Місто для людей Енергодар» відбулася з чисельними порушеннями законодавства, тож, МДЛ працює в місті незаконно.

Чи варто енегодарцям лякатися судових наказів від МДЛ?
Чи лякатися енегодарцям судових наказів від МДЛ та що було на суді в Запоріжжі?

Обидві сторони мали змогу ставити один одному питання. Щоправда, представник відповідача практично на жодне надати конкретної відповіді не зміг або не захотів. Тож до цих питань ще повернуться на наступному засіданні.

В свою чергу третя сторона, якою є керуюча компанія «МДЛ», наполягає, що підстав для скасування рішення немає. Втім, дивно було б чекати від її представника чогось іншого.

Захисник позивачів адвокат Владислав Дьяченко коментує результати засідання
Захисник позивачів адвокат Владислав Дьяченко

Наразі відомо, що наступне засідання призначено на 18 березня. А підсумовуючи результати цього дня, захисник позивачів Владислав Дьяченко акцентуємо увагу – віднедавна МДЛ взялося лякати енергодарців судовими наказами і навіть вже є список прізвищ перших тринадцяти, так би мовити, щасливчиків, з яких намагаються стягнути борги примусово. Та наказ то ще не є позов, попереджає юрист, а МДЛ вдалося до хитрощів. Владислав Дьяченко закликав людей не лякатися цих наказів. А найближчим часом у соціальних мережах з’явиться документ, в якому буде розписано алгоритм дій після отримання «листа щастя» від МДЛ.

Суд в Енергодарі висловив позицію щодо судових наказів 
Енергодарський міський суд відмовив МДЛ у розгляді судових наказів

Поки ми працювали над цим сюжетом, сьогодні, 22 лютого з’явилася інформація, що Енергодарський міський суд відмовив МДЛ у розгляді судових наказів. Тож, спіть собі спокійно. А ми чекатимемо рішення вже Запорізького суду щодо ситуації в цілому.

Каріна Стрєльнікова, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте также: «МДЛ» в Энергодаре запугивает горожан исками: горсуд дал официальный комментарий

1 Комментарий
  1. Анонім :

    Все Муу… – Мудаки

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X