Чому енергодарець Іван Сердюк судиться з «Тепловодоканалом»?

Жителі Енергодара добре пам’ятають, якого галасу свого часу наробило рішення виконкому про збільшення тарифів на послуги «Тепловодоканалу» від 11 квітня минулого року. Тоді ціни на воду і тепло підняли у декілька разів, що для містян стало справжнім шоком. Енергодарці поставили під великий сумнів правомірність та обґрунтованість цього рішення, а дехто взагалі відмовився сплачувати кошти за такими тарифами. Як, наприклад, ветеран енергетики, активіст громадської організації «БРАМА» Іван Сердюк.

Енергодарець Іван Сердюк судиться із «ТВК» за нараховані борги
Енергодарець Іван Сердюк судиться із «ТВК» за нараховані борги

Іван Іванович продовжує сплачувати за послуги за старими тарифами, а «ТВК» нараховує йому цю різницю як борг. Ветеран енергетики стверджує, що готовий доплатити різницю тільки у тому разі, коли доцільність розміру тарифу буде підтверджено відповідними розрахунками.

Тим часом конфлікт вже дійшов до суду. 10 вересня відбулося судове засідання у цивільній справі за позовом енергодарського «Тепловодоканалу» до родини Сердюк про стягнення заборгованості за комунальні послуги. Цікаво, що сам позивач так і не з’явився на засіданні. Докладніше про це дивіться у нашому сюжеті.

Чим все ж таки закінчиться ця історія, покаже час. Проте Іван Сердюк закликає енергодарців активно відстоювати свої права, щоб не бути ошуканими.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Дім-мрія: як живе перше ОСББ в Енергодарі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X