Діагностувати, запобігти, врятувати: в Енергодарській лікарні з’явилася сучасна відеоендоскопічна система

Для Енергодарської спеціалізованої медико-санітарної частини за кошти місцевого бюджету придбали нове сучасне обладнання. Це відеоендоскопічна система фірми Olympus – світового лідера в галузі ендоскопії, що славиться надійністю та якістю діагностики.

Новітні технології на варті здоров’я енергодарців: в СМСЧ придбали сучасну відеоендоскопічну систему

Переваги роботи на новому апараті вже встигли оцінити енергодарські медики. Обстеження на цій відеоендоскопічній системі дозволяє не тільки точніше діагностувати хвороби стравоходу, шлунку та 12-палої кишки, але й дає можливість, крім огляду і діагностики патологічних змін, робити низку інструментальних маніпуляцій: взяття тканин для подальшого гістологічного дослідження та проводити лікувальні процедури. Це дозволяє покращити якість надання медичної допомоги, своєчасно виявляти та лікувати хвороби, а також запобігти розвитку їхніх ускладнень.

Увесь спектр послуг на новому обладнанні надають досвідчені фахівці медико-санітарної частини. В кабінеті фіброгастродуоденоскопії, що знаходиться у приймально-діагностичному відділенні, працюють лікар-ендоскопіст вищої категорії Олександр Шаповал та лікар-ендоскопіст 1-ї категорії Олександр Грушевий. А в кабінеті, який знаходиться у поліклініці, пацієнтів приймає лікар-ендоскопіст вищої категорії Степан Сагань.

В кабінеті фіброгастродуоденоскопії у приймально-діагностичному відділенні працюють лікарі-ендоскопісти Олександр Шаповал та Олександр Грушевий

Потрапити на прийом до ендоскопістів та отримати послугу безкоштовно можна за направленням сімейних лікарів та лікарів-спеціалістів за попереднім записом. До речі, за допомогою до наших фахівців звертаються не лише енергодарці, але й жителі навколишніх населених пунктів Василівського району та навіть Херсонської області.

Лікарі акцентують особливу увагу на важливості раннього виявлення онкозахворювань, адже їхнє лікування саме на ранніх стадіях дає пацієнту більше шансів на одужання.

Тож дбайте про своє здоров’я і вчасно звертайтеся до лікарів. А нове сучасне обладнання допоможе спеціалістам правильно діагностувати хвороби, а потім успішно та ефективно їх лікувати.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі сформували конкурсну комісію, яка обиратиме директора КНП «СМСЧ»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X