Святкують всі: в Енергодарі Палацу культури «Сучасник» виповнилося 40 років

8 листопада в Енергодарі відбувся концерт з нагоди 40-річчя міського Палацу культури «Сучасник». На урочистий захід завітало багато гостей, працівників та вихованців культурного осередку міста. Кожен присутній прийшов привітати творчий колектив Палацу з днем народження, та разом з талановитими людьми розділити святкову мить.

В Енергодарі відбувся концерт з нагоди 40-річчя міського Палацу культури
В Енергодарі Палацу культури «Сучасник» виповнилося 40 років

Перше слово було за іменинником. Так-так, ви все правильно зрозуміли! З екрану до глядачів звернувся «Сучасник» , який висловив слова щирої вдячності за те, що енергодарці плекали та любили його майже пів століття.

Енергодарський Палац культури «Сучасник» святкує 40-річний ювілей
З екрану до енергодарців звернувся Палац культури «Сучасник»

З найкращими побажаннями до колективу звернувся міський голова Павло Музика, який подякував працівникам закладу  та творчим енергодарцям за цінний внесок в культурне життя міста. Кращих працівників та керівників творчих гуртків було нагороджено  почесними грамотами  і пам’ятними подарунками з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Атмосфера свята заполонила кожен куточок зали в Палаці культури «Сучасник»
Гості слухали мелодійні пісні у виконанні енергодарських талантів

Атмосфера свята заполонила кожен куточок зали. Гості насолоджувалися виставою акторів енергодарського театру, милувалися різноманітними танцями, захоплено спостерігали за грою народного оркестру  та слухали мелодійні пісні у виконанні місцевих талантів.

Жоден працівник палацу культури не був обділений увагою, привітали та вручили квіти й подарунки кожному, хто дарує частинку свого серця культурі  Енергодара.

Медіа Центр щиро вітає колектив Палацу Культури «Сучасник» та бажає нескінченного натхнення і вдячних глядачів! Здоров’я вам, родинного затишку та мирного неба над головою!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Опалення в школах і садочках Водянської громади поновлено

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X