Єдиний в Енергодарі персональний стиліст ділиться основами створення гармонійного образу

Стиліст консультант – це людина, яка допомагає підібрати гардероб та стиль, аналізуючи природні дані, спосіб життя та особисті переваги кожного. Майстер у цій справі досліджує характер і внутрішній стан, який жінки хочуть висловлювати через зовнішні атрибути – одяг, зачіски, макіяж. Послуги професіоналів у цій сфері дуже актуальні через необхідність економити час та гроші. Тож в Енергодарі з’явилася необхідність започаткувати надання послуг кваліфікаційним стилістом.

Персональний стиліст – це не розкіш, а можливість для енергодарок створити свій образ
В Енергодарі з’явилася потреба започаткувати надання послуг кваліфікаційним стилістом

Сучасна та стильна власниця салону краси «А-Студія» Аліса Касьяненко вперше провела для жінок майстер-клас зі стилістики. На заході представниці прекрасної половини мали змогу дізнатися, як визначити свій кольоротип, підібрати правильний одяг для буденності та важливих моментів життя. Також Аліса познайомила своїх слухачів з техніками макіяжу, що допоможуть підкреслити індивідуальність кожної окремо.

Аліса Касьяненко – стиліст-консультант, іміджмейкер
Аліса Касьяненко – стиліст-консультант, іміджмейкер

«Будь-які зміни в образі – це вихід зі своєї зони комфорту. Це велика робота, перш за все, всередині себе. А робота стиліста – розширити ваші візуальні горизонти. Головне завдання сучасних стилістів у всьому світі – це розмити межі правил для кожного клієнта, допомогти порушити стереотипи і звички, вийти зі звичного образу, переступивши межу правильності», – переконана Аліса Касьяненко.

Також Аліса на своєму майстер-класі приємно вразила присутніх жінок унікальним, особистим  стилістичним ходом.

«Як і в будь-якого художника, у кожного стиліста є свої правила, методи і прийоми. Мій стилістичний хід – переконати, дозволити собі, хоч на трішечки, покинути образ звичного мінімалізму, який може виявитися цілком вільним і розкутим. І при цьому ви будете залишатися самі собою, не переступите за поріг незвичної для себе яскравості», – розповідає стиліст-консультант Аліса.

Власниця салону краси «А-Студія» також зазначила, що безперечний смак не виникає на порожньому місці.

«Спочатку необхідно вивчити теорію, потім йде практика, дуже багато практики. І тоді ви бачите, що не потрібно вже нічого читати, нікуди підглядати. Ви просто дивитеся на річ, і розумієте – з чим вона поєднується краще, з чим – гірше, а з чим абсолютно не сумісна. Це і є бездоганний смак. Це те, до чого потрібно прагнути», – наголошує іміджмейкер.

Єдиний в Енергодарі персональний стиліст ділиться основами створення гармонійного образу
Аліса Касьяненко розкрила найцікавіші секрети створення вишуканого стилю

Після майстер класу всі жінки абсолютно погодилися зі словами Аліси, адже на практиці присутні змогли самостійно визначитися, що їм пасує краще. Та головне, що стиліст-іміджмейкер змогла донести до своїх слухачів – недостатньо просто відчувати пристрасть до моди, важливо мати неабияке терпіння, щоб набуті знання допомогли дійсно отримати яскраві враження від вашого унікального образу. 

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Поетеса Любов Яременко розповіла цікаві подробиці створення унікальних книжок

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X