Стронгмени України разом з Василем Вірастюком вразили Енергодар

9 червня, з нагоди Дня народження нашого міста, до енергодарців завітали українські спортсмени-богатирі. На стадіоні «Старт» пройшов Етап Кубку України зі стронгмену «Strongman Energy Cup — 2019».  Головним суддею заходу був Василь Вірастюк – володар титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу».

Василь Вірастюк разом зі стронгменами України завітав до Енергодара
Василь Вірастюк був головним суддею змагань в Енергодарі

8 богатирів з усієї України виконували силові вправи:

  • Вейт фор хай (задача спортсмена – перекинути снаряди через планку заданої висоти у найкоротший час)  – 4-5 предметів /60 сек.
  • Вікінг-прес 140 кг  (спортсмен опускає вагу на груди і продовжує повторення з цієї позиції на максимальну кількість разів)   – 60 сек.
  • Прогулянка фермера 130 кг (атлет бере в обидві руки валізи і за сигналом судді починає рух вперед. При закінчені вправи атлет має занести валізи за фінішну лінію повністю) – 40 м – 60 сек.
  • Iceland cross 130 кг + Тайєр Фліп (покришка стоїть на стартовій позиції вертикально. Атлет за сигналом судді штовхає покришку вперед, після того, як покришка займе горизонтальне положення на підлозі, ведеться лік перекидань) –  4 рази /90 сек.
  • Тяга акселя 220 кг (атлет підходить до навантаженого акселя (штанги), бере його будь-яким хватом і випрямляється до повного розгинання тулуба і колінних суглобів, заводячи плечі назад. Чекає на команду судді : «Down!», після чого повертається та робить наступне повторення) – на рази/60 сек.
До енергодарців приїхали стронгмени України
Стронгмени вражали енергодарців своїми здібностями

Таке під силу тільки справжнім стронгменам-велетням. Спостерігати за виконанням силових завдань було неймовірно цікаво та водночас хвилююче. Бо, зважаючи на вагу металевих конструкцій, звичайній людині буде зрозуміло, що це досить таки небезпечно. Та ще й погода не підіграла богатирям. Сонце щедро зігрівало й без того «гарячий» захід.

Мужні стронгмени України показали енегродарцям силове шоу
Стронгмени України показали енергодарцям, на що вони здатні

Гості-богатирі подякували енергодарцям за такий гарний прийом, та відзначили щедрість жителів нашого міста. Енергодарці пригощали спортсменів медом з горіхами, морозивом та навіть гаряченьким м’ясом, приготованим на вогнищі. Одним словом, стронгменам у нас сподобалося.

В Енергодарі відбулися змагання найсильніших стронгменів України
8 стронгменів з України показали вражаюче шоу енергодарцям

Від себе хочемо додати, що енергодарці залишилися в захваті від побаченого, а деякі сміливці нашого міста навіть спробували свої сили у богатирських вправах. Сергій Буланов, працівник Запорізької ТЕС, показав неймовірну витримку  і майже 2 хвилини  тримав дві бензопили вагою  близько 5 кг.

Наприкінці змагань суддівський склад підбив підсумки та оголосив імена переможців. Перше місце виборов Денис Дубровський, який отримав Кубок турніру від міського голови Енергодара. Друге місце зайняв Андрій Кошубський, а Вячеслав Антохі — третє.

Медіа Центр теж хоче подякувати кожному, хто приїхав в Енергодар, аби привітати містян зі святом та показати вражаюче силове шоу. Ми пишаємося, що в Україні є такі мужні богатирі! Ви молодці!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: З Днем народження, Енергодар! Городяни вітали рідне місто зі святом

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X