Енергодарцю потрібна допомога в боротьбі зі страшною недугою

За останні п’ять місяців життя енергодарця Артема Кузнєцова кардинально змінилося. На жаль, далеко не в кращу сторону. У якийсь момент чоловіка почали турбувати болі в ротовій порожнині, почалися нескінченні походи до стоматологів і пародонтологів. Лікарі не могли допомогти Артему, його стан з кожним днем ​​тільки погіршувався.

Жителю Енергодара потрібна допомога в боротьбі зі страшною недугою
31-річний Артем Кузнецов щодня бореться зі страшною хворобою

Страшний діагноз енергодарець почув в Запоріжжі, пройшовши безліч обстежень і аналізів. Як виявилося, чоловіка наздогнала страшна хвороба: злоякісне пухлинне утворення язика, 4-я стадія. Хвороба дуже швидко прогресує, Артем страждає від нестерпного болю. Менше ніж за півроку молодий чоловік схуд на 40 кілограмів, він часто втрачає свідомість через слабкість і біль.

Рідні Артема – батьки, 11-річна донька та дружина, не втрачають надії в боротьбі з недугою. Однак, лікування дуже дороге і сім’я вичерпала свої ресурси. Артему потрібен курс хіміо- і променевої терапії. Але спочатку потрібно здати аналізи в Запоріжжі, а оскільки чоловік постійно втрачає свідомість, йому потрібне особливе транспортування.

Небайдужих жителів Енергодара просять допомогти родині зібрати кошти на лікування. Давайте разом допоможемо Артему побороти страшне захворювання і відзначити 32-річчя, яке відбудеться 25 жовтня.

Якщо у вас є можливість допомогти, кошти можна перерахувати на картку ПриватБанку 5168 7555 1612 8465 (Кириленко Максим Васильович, вітчим Артема). Телефон мами Лариси Дмитрівни: 066-861-66-86.

Читайте також: Енергодарці з інвалідністю їдуть відпочивати у Кирилівку

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X