Стінка-розвалюха або енергодарський стиль «хайтАк і буде!»

Ми не підтримуємо такий «двіж», коли на кожному кроці кричать «все погано, все пропало, винна влада». Але ж є приклади, коли в Енергодарі певні проблеми існують і тільки погіршуються протягом десятиліть. І не помічати їх – це не бути містянином, не ходити одними дорогами.

Є така всім відома «стінка» біля магазину «Сільпо» по вул. Українська. Раніше вона була улюбленим місцем сімейного відпочинку. Тут прогулювалися молоді мамочки з колясками. Декілька років тому тут навіть свою «фішку» зробили – завдяки грантовому конкурсу і ідеї енергодарця  прикрасили  цю стінку  гарними фотокартками Енергодара на каменях. І начебто навіть плюс-мінус до ладу привели. Але ані реконструкції, ані повного демонтажу цього об’єкту так і не відбулось.  Час йде. Стіна руйнується. А цеглини, що випадають з неї, місяцями складаються поруч. Їх навіть прибирати вже припинили.

Що роблять дбайливі господарники зі своєю оселею, коли та потребує ремонту? Правильно – ремонтують. А коли вже на голови сиплеться і є загроза?.. Картина маслом, так би мовити. Сподіваємось, що цей об’єкт приверне увагу влади і та, врешті-решт, визначиться, хто відповідальний за  нього, й наведе лад в цьому місці.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі – ще дві смерті від ускладнень COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X