Стерилізацію безхатніх тварин Енергодара здійснять у найближчий час – за умови виділення коштів

У вівторок, 6 квітня, у виконавчому комітеті відбулося чергове засідання міської постійно діючої комісії для вирішення проблемних питань з утримання тварин.

Як повідомляє пресслужба міськради, КП «Міськзеленбуд» опрацювало комерційні пропозиції з надання послуг з відлову, стерилізації, вакцинації та перетримки тварин. Виконавця ж робіт буде визначено за результатами проведення тендеру.

Стерилізацію безхатніх тварин Енергодара здійснять у найближчий час, якщо депутати виділять кошти
Стерилізацію безхатніх тварин Енергодара здійснять у найближчий час, якщо депутати виділять кошти 

На нараді обговорили питання території для розміщення ветеринарно-стерилізаційного центру – відповідні пропозиції щодо можливості його розташування надало управління містобудування та архітектури. Присутній на засіданні начальник цеху господарського забезпечення ВП «Запорізька АЕС» Олексій Мельник зазначив, що проблема безпритульних тварин також є нагальною для станції, тому запропонував розглянути можливість розміщення ветеринарного центру на території об’єктів ЗАЕС, які наразі не використовуються. Для цього міська влада направить лист на адресу керівництва АЕС з переліком необхідних параметрів приміщень для розміщення центру.

Також учасники наради обговорили досвід вирішення проблеми безпритульних тварин інших населених пунктів, який може стати Енергодару у пригоді.

На квітневій сесії міськради буде представлено звіт про хід виконання програми гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин за 2020 рік, а також коригування до неї, що передбачають збільшення фінансування на стерилізацію та вакцинацію тварин. За умови виділення коштів, заходи зі стерилізації тварин планується здійснити у найкоротші терміни.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарські спецпризначенці показали гарні результати на чемпіонаті з прикладної стрільби

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X