Смачна новинка: племзавод «Степной» випустив ексклюзивну лінію ковбасних виробів

Продукція племзаводу «Степной» вже давно заслужила популярність споживачів. А добра репутація цього підприємства, яке, крім виробництва зернових культур, молока, м’яса, розведення та реалізації свиней, переробки власної сировини для створення молочних продуктів, займається ще й виготовленням м’ясних виробів, вже давно сягнула за межі не лише Кам’янсько-Дніпровського району, а й області.

Племзавод «Степной»
Продукція племзаводу «Степной» давно заслужила популярність споживачів

Спеціалісти заводу «Степной» використовують найновітніші сільськогосподарські технології, аби на ваш стіл потрапляли продукти найвищої якості з неперевершеними смаковими показниками. Ковбасні вироби заводу, які вже відомі в багатьох містах України, виготовлені руками висококваліфікованих фахівців.

Під час створення м’ясної продукції відбувається безліч цікавих процесів, у які працівники заводу вкладають і  душу, і весь свій багаторічний досвід, аби споживачам було надзвичайно смачно. Найсвіжіша сировина, сучасне обладнання та суворий контроль виробництва стали запорукою багаторічної довіри найвибагливіших покупців.

«Наш завод дотримується всіх Держстандартів України та санітарних норм. Ми працюємо тільки з власною сировиною. Тобто м‘ясо, яке є стовідсотковим складником всіх виробів, ми вирощуємо самі на власних зернових культурах», – розповідає старший технолог з виробництва м’ясопереробного комплексу  Дар‘я Раковська.

Асортимент, який пропонує споживачам племзавод «Степной», наразі дуже різноманітний. Та на цьому вони не зупиняються, і вже сьогодні поспішають потішити поціновувачів  м’ясних виробів чудовою  новиною – на прилавках магазинів з’являється продукція нового ковбасного цеху! А це означає, що на поціновувачів м’ясних виробів чекає ще більше смакоти! До того ж хочемо ще раз наголосити, що вся продукція складається виключно із найсмачнішого м’яса та духмяних спецій! Все! Більше нічого зайвого.

Ковбасні вироби племзаводу «Степной» - з лану до столу
Продукція складається виключно із найсмачнішого м’яса та духм’яних спецій!

Тепер оновлений асортимент дозволить споживачам обрати найякіснішу ковбасу на будь-який смак та гаманець! Ваша родина точно буде задоволена, адже вся продукція  зроблена з любов’ю до вас та ваших рідних! Племзавод «Степной» – з лану до столу!

Дар‘я Климак, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі створена нова громадська організація «БРАМА»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X