Станом на 18 квітня в Енергодарі 7 інфікованих COVID-19, серед них один медик

Як повідомляється на офіційній сторінці міської ради у Фейсбук, станом на 18 квітня в Енергодарі, як і вчора, статистика  інфікованих COVID-19 залишається незмінною – семеро людей. Щоправда, цього разу влада оприлюднила деякі подробиці.  Адже сьогодні в соціальних мережах розповсюджується надто вже багато чуток щодо реальної картини захворюваності в Енергодарі. Насправді,  згідно офіційних даних, зараз картина виглядає наступним чином:

Серед семи інфікованих енергодарців є один медичний працівник. Четверо пацієнтів перебувають у Дніпрорудненській лікарні. На щастя, їх стан нормальний. Троє людей залишаються на амбулаторному лікуванні в Енергодарі.

Станом на 18 квітня в Енергодарі 7 інфікованих COVID-19, серед них один медик

«За останню добу пацієнтам медичних закладів проведено 5 швидких тестів, з них 1 показав позитивний результат. Відібрано 9 нових проб біоматеріалу, які направлені на ПЦР-обстеження. Всього за весь період проведено 94 експрес-тести, відібрано 82 проби ПЛР, з них 7 – позитивні»  – наголошується в повідомленні.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Що зробили енергодарські комунальні підприємства за рік?

1 Комментарий
  1. Фурка :

    Ну и что за цирк? нельзя писать где кто как чтоб люди знали с кем контактировали и т.д. элементарные правила безопасности а не скрывать. Дебилы

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X