Як себе почуває малюк, якого у візочку збили на «зебрі»

Страшна ДТП, яка вчора сталася в Енергодарі, набула широкого розголосу. І не дивно, адже новонародженого малюка у візочку прямо на пішохідному переході «протаранив» горе-водій у нетверезому стані. Енергодарців така новина не просто шокувала, а й не аби як обурила.

Люди в соціальних мережах не тільки висловлювали свою думку щодо дотримання в Енергодарі правил дорожнього руху і відповідальності таких водіїв, а й один за одним запитували про стан постраждалої в аварії дитини.

Медіа Центр намагався дізнатися, як на даний момент почувається малюк, адже вся редакція також переймається долею 3-місячної дитини. Тож, за попередньою інформацією постраждале немовля разом з матусею знаходяться у відділенні реанімації енергодарської лікарні.

У дитини багаточисельні синці та гематоми. Медики з діагнозом поки що не поспішають, та й ми не підганяємо їх з висновками, бо з моменту ДТП не пройшло й доби.

На даний час можемо зазначити, що у лікарів є підозра на закриту черепно-мозкову травму. Але (!) ще раз наголошуємо, що це не офіційно оголошений діагноз, а тільки попередній прогноз.

Сподіваємося,що малюк обов‘язково одужає і з ним все буде добре. Більш детальну інформацію очікуйте згодом.

Читайте також: Знову невтішні новини з Енергодара: поблизу базару знайшли труп чоловіка

Мысли посетителей
 1. Вася :

  Местное руководство ГАИ к ответу.

 2. Светлана :

  У нас водители совсем обнаглели,я тоже мама и гуляю с колясочкой, хочется набрать камней в карман и бросать в след в стекло.Они не уважают никого на дороге,на пешеходе.Но самое интересное это когда водитель летит,обгоняет патрульное авто и тут самое интересное,патруль НОЛЬ реакции…М о чём говорить дальше!!!!…….

 3. Анонім :

  Водителя растрелять

 4. Анонимно :

  Таким мягко говоря тварям вообще права давать не льзя.их не сажать надо,их расстреливать надо.!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X