Каріна Арсентьєва розповіла, що відбувалося поза сценою шоу «Голос Країни»

Всі жителі Кам’янко-Дніпровського району та Енергодара досить довго спостерігали за шоу «Голос Країни-9», бо в ньому брала участь наша талановита землячка – Каріна Арсентьєва. Дівчина не просто вразила всіх своїм вокальним даром, а й стала срібним призером шоу

За 14 випусків «Голосу» у Каріни було безліч сценічних образів, найперший –  для пісні Джамали «Заманили».  Вона розповідає, що цей образ, де було багато мотузок, трішки заважав їй виконувати музичну композицію, бо нитки постійно плуталися та відволікали від співу. Та, все ж таки, він їй сподобався, бо для виконання такої пісні треба було одягати відповідний одяг.

Образ Каріни Арсентьєвої під час виконання пісні «Заманили»
Каріна Арсентьєва в «незвичайному» образі виконувала пісню «Заманили»

У кожної творчої людини є муза, яка її надихає. Каріна Арсентьєва «фанатіє» від Whitney Houston. Юна співачка каже, що саме її пісні були для неї знаковими.  Каріна співала їх протягом всього шоу, і в неї це дуже гарно виходило. Образи, які вона створювала для виконання пісень Whitney Houston, також дівчині були до душі.

На шоу «Голос Країни»  Каріна Арсентьєва виконувала пісні своєї улюбленої співачки – Вітні Х’юстон
Каріна Арсентьєва співала пісні Вітні Х’юстон на шоу «Голос Країни»

Учасниця шоу «Голос Країни» з посмішкою  згадує життя на проекті. Найбільше Каріна спілкувалася з учасниками команди Монатіка, але й інші вокалісти стали для неї як сім’я. І це не дивно,  адже вони всі разом проводили багато часу не тільки на сцені, а й поза нею. Разом жили в готелі, де веселилися та відпочивали від репетицій. А з Вікторією Олійник, також учасницею шоу «Голос Країни», навіть спали на одному ліжку, бо так веселіше.

Карина Арсентьєва із Кам’янки впевнено боролася за перемогу на шоу «Голос Країни»
Співачка із Кам’янки-Дніпровської стала срібним призером шоу «Голос Країни»

Участь у такому шоу подарувала Каріні Арсентьєвій знайомство з багатьма зірками.  Учасниця шоу познайомилася та потоваришувала не тільки із зірковими тренерами, а й з Настею Каменських, яка підтримувала Каріну та давала поради.

Настя Каменських давала Каріні Арсентьєвій поради на шоу «Голос Країни»
Каріна Арсентьєва потоваришувала з Настею Каменських на шоу «Голос Країни-9»

Каріна зізнається, що читала всі коментарі в інтернеті: як позитивні, так негативні відгуки. А деякі активні фанати творчості дівчини навіть придумали їй псевдонім на майбутнє – «АРСЕНДОРА». Учасниця вокального шоу, звичайно, приємно вражена такою активністю з боку поціновувачів її співу, але каже, що їй поки що рано думати про псевдонім. Хоча, все може бути.

Наша землячка не приховує, що вокальне шоу для неї – дівчини з невеликого міста, стало безцінною краплиною досвіду в житті. Та багато за що Каріна Арсентьєва вдячна Потапу, який був її вокальним тренером. Саме Потап давав Каріні безліч професійних настанов, аби дівчина гарно виступила на сцені. 

Зірковий тренер Каріни Арсентьєвої Потап завжди підтримував вокалістку
Потап допомогав Каріні Арсентьєвій готуватися до виступів на сцені шоу «Голос Країни»

Минулого разу, коли Каріна Арсентьєва приходила в Медіа Центр на інтерв’ю, вона розповідала, як її впізнають перехожі на вулиці та просять автографи. Дівчину це дивувало, адже вона не звикла до такої популярності. Та з виходом в ефір виступів Каріни на шоу народне визнання її творчості зростало. Тепер вже дівчину впізнають не тільки у рідному місті, а й у Києві. Бо такий талант не може залишитися без уваги.

Участь у шоу «Голос Країни» зробила Каріну Арсентьєву популярною
Каріна Арсентьєва стала популярною за час участі у шоу «Голос Країни»

Зараз у Каріни Арсентьєвої багато планів на майбутнє. Вона навчається, продовжує займатися музикою, та навіть хоче поїхати за кордон.  Участь у шоу «Голос Країни» допомогла Каріні повірити у свої сили, та навчила не опускати руки, аби впевнено йти до своєї мрії.

Шалена підтримка з боку поціновувачів творчості юної співачки з ефіру в ефір допомагала Каріні впевнено триматися на шоу. Фіналістка шоу «Голос Країни» зізнається, що саме для своїх фанатів вона вдосконалюється та розвивається.

Фанати Каріни Арсентьєвої підтримували її на шоу «Голос Країни-9»
Каріна Арсентьєва вдячна своїм фанатам за підтримку

В Медіа Центрі Каріна – вже як рідна. Ми завжди підтримували вокалістку, коли вона була на шоу, та раділи разом з нею її творчим перемогам. Тепер співачка висловила нашим глядачам теплі побажання:

«Бажаю всім глядачам Медіа Центра вірити в свої сили, в свій талант. Та особливо я бажаю всім здоров’я, щастя та кохання!»

Спеціально для користувачів сайту Медіа Центра Каріна Арсентьєва висловила теплі побажання
Каріна Арсентьєва висловила глядачам Медіа Центра теплі побажання

Дійти до фіналу – це вже перемога. Всі хто вболівав за Каріну, пишаються нею. Наша землячка не просто розповіла про наш край на всю Україну, а й показала всім, яка вона талановита. Бажаємо Каріні творчих перемог та  йти далі до своєї мрії!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Участница шоу «Голос Країни» из Каменки – в гостях у МедиаЦентра

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X