Дитячий заклад «Спрінг Сіті» в Енергодарі змушений призупини роботу

В одному з сюжетів МедіаЦентр вже повідомляв про складну ситуацію, що склалася з опаленням приміщень Виробничої мережі «Дніпро».

Нагадаємо, що продовольчі, мебельний, будівельний та інші магазини, відділення Нової пошти, салони краси, соціальні, медичні й дитячі установи, банки та об’єкти сфери обслуговування залишилися без тепла. І хоча керівництво  ТОВ «Виробнича мережа «Дніпро» неодноразово зверталося до міської влади з проханням створити незалежну комісію й розібратися, чому комунальне підприємство «Тепловодоканал» дозволяє собі відверте свавілля, наразі, ситуація не змінилася. Більш того, вона тільки ускладняються.

Припинити свою роботу був змушений дитячий заклад «Спрінг Сіті» в Енергодарі

Сьогодні, 3 грудня, припинити свою роботу був змушений дитячий заклад «Спрінг Сіті», про що його адміністрація розмістила на будівлі відповідне оголошення. В повідомленні йдеться про те, що робота закладу буде поновлена після того, як вирішиться проблема з опаленням. Адже малеча, яка є головними клієнтами «Спрінг Сіті», повинна перебувати в сприятливих температурних умовах.

Адміністрація розмістила на будівлі відповідне оголошення

Аби дізнатися, як скоро умови стануть такими, ми зв’язалися з директором ТОВ «Виробнича мережа «Дніпро» Юрієм Гулівцем. І в телефонній розмові дізналися, що обговорення проблеми з керівництвом «ТВК» ні до чого не призвело. А влада міста не квапиться втручатися та робить вигляд, що немає до проблеми жодного стосунку.

Читайте також: Жителі Енергодара потерпають від запаху нечистот з підвалів

Мысли посетителей
  1. Opex :

    Керівники, твк та міста, підороссо просто.

  2. Настя :

    Козлы вонючие наплевать на детей на город и на все в общем

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X