Спортивний рік в Енергодарі буде насиченим: турніри та заходи профінансують

В Енергодарі 1 лютого відбулося засідання міської Координаційної ради з питань розвитку фізичної культури та спорту, очільником якої віднині став перший заступник міського голови Іван Самойдюк. Також до складу увійшли члени виконавчих органів влади та депутати, представники Запорізької АЕС, управління освіти та спортивних громадських організацій. Про це повідомили на сайті Енергодарської міськради.

Спортивний рік в Енергодарі буде насиченим: турніри та заходи профінансують

Під час засідання члени Координаційної ради розглянули кошторис на фінансування спортивних заходів для спортивних закладів та організацій міста. Нагадаємо, минулого тижня ці питання розглянули та узгодили депутати міськради, які входять до складу постійних комісій з питань освіти, культури, спорту та молоді.   

Отже, на заходи ДЮСШ ЗАЕС запланували 318 тисяч гривень та 150 тисячспортивно-оздоровчому комплексу ЗАЕС. Також на заходи Центру туризму, краєзнавства та спорту управління освіти передбачили 97 тисяч гривень, на пришкільні гуртки та секції – 30 тисяч.

В цілому, на цей рік запланували кошти на проведення 141 спортивно-масово заходу, серед яких 82 заходи – міського рівня, інші ж 59 – виїзні турніри та змагання, загальна вартість яких складає 970 тисяч гривень. На придбання нагородної атрибутики передбачили близько 80 тисяч. Загальна кількість енергодарців, залучених до занять різними видами спорту, складає 3587 чоловік.

Тож відповідні коригування включили до міської програми розвитку фізкультури та спорту, які розглядатимуть на засіданні виконавчого комітету, а надалі – й на сесії міськради.

Питання щодо стану міського стадіону «Старт» також привернуло особливу увагу присутніх на засіданні. Через складну ситуацію в житлово-комунальному секторі, яка склалась ще у минулому році, та відсутність необхідних коштів, запланувати капітальний ремонт стадіону в цьому році можливості, скоріше за все, не буде.

Все ж запобіжні заходи для збереження існуючого стану стадіону до майбутньої реконструкції будуть вживатися найближчим часом. Так, зі своїм проханням про обмеження входу на територію стадіону з боку парку культури та відпочинку звернувся керівникфутбольного клубу «Темп» Ігор Черненко. Адже відвідувачі парку не лише постійно залишають після себе сміття та заважають тренуванням, а й досить часто використовують територію стадіону як місце для вигулу домашніх тварин.

Енергодарський стадіон «Старт»

Як зазначив перший заступник міського голови Іван Самойдюк, керівництву комунального підприємства «ЦД «Промінь», що є балансоутримувачем стадіону «Старт», надати відповідні вказівки стосовно обмеження входу до стадіону зі сторони парку та встановлення табличок про заборону вигулу тварин. Також з початком весни планується налагодити полив трави на футбольному полі стадіону.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Коли на енергодарських вулицях Курчатова та Воїнів-Інтернаціоналістів буде якісне освітлення?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X