Керівництво «ТВК» та міська влада закликали енергодарців сплачувати комуналку

У п’ятницю, 9 серпня енергодарці нарешті отримали довгоочікуване гаряче водопостачання. Але не всі. Деякі містяни до цих пір чекають на гарячу воду, а у когось вона знову щезла в понеділок. Причиною цього є численні пориви та аварії. Але, як обіцяє т.в.о директора «Тепловодоканалу» Сергій Хоролець, скоро все стане на свої місця.

Скоро всі енергодарці отримають гарячу воду
Сергій Хоролець обіцяє, що скоро у всіх буде гаряча вода

Також Сергій Вадимович розповів журналістам, що він як голова комісії з перевірки новоприйнятих тарифів та директор комунального підприємства, ставить перед собою наступні цілі:

  • Допомогти жителям міста отримати гаряче водопостачання;
  • Розібратися з тарифами;
  • Розібратися з викраденням документів та електронної бази КП «Тепловодоканал»;
  • Стабілізувати роботу підприємства

Також Сергій Хоролець прокоментував звинувачення, які йому пред’явили в соціальних мережах. Ніби-то новопризначений директор ТВК у змові з міським головою, Павлом Музикою, якого до недавнього часу, Сергій Хоролець, м’яко кажучи «недолюблював».

Тимчасовий директор «ТВК» прокоментував обвинувачення у свій бік
Сергій Хоролець прокоментував обвинувачення у соціальних мережах

Т.в.о директора «ТВК» зазначає, що він не має ніяких домовленостей з міською владою і окремо з Павлом Музикою. Вся їхня спільна діяльність зараз спрямована тільки на досягнення однієї мети – допомогти енергодарцям, стверджує він.

Павло Олексійович, який також прийшов на зустріч з журналістами, розповів, що кошти, які були виділені з міського бюджету (мова йде про 10 000 000 гривень!), підуть на сплату заборгованості всім організаціям. А от кошти, які енергодарці будуть платити за послуги «Тепловодоканалу», підуть на виплату заробітної платні працівникам вищезазначеного комунального підприємства.

10 000 000 гривень сплатять за заборгованість
Виділені з міського бюджету 10 000 000 гривень підуть на сплату заборгованості

Поцікавилися у міського голови й про конкурс на посаду директора комунального підприємства «Тепловодоканал». Адже Сергій Вадимович тимчасово виконує обов’язки керівника. За словами Павла Музики, вже через декілька місяців будемо обирати нового директора. І всі бажаючі можуть взяти участь у цьому конкурсі.

Зовсім скоро у КП «ТВК» з’явиться новий директор
Очікується конкурс на посаду директора КП «Тепловодоканал»

Поки що  прийняли тільки 50% від запропонованих раніше скандальних тарифів, але що буде далі, залишається загадкою для всіх енергодарців. 1 жовтня нас можуть приголомшити вражаючими цифрами нового тарифу, або ж навпаки – порадувати гарними розрахунками та низьким тарифом на водопостачання. Чекаємо. А поки що міський голова та керівництво «ТВК» закликають мешканців Енергодара своєчасно сплачувати  послуги за платіжками комунальних підприємств.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Руслан Ханумак в Енергодарі: чи допоможе відомий комік містянам?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X