Енергодарці сплатили 667 мільйонів гривень податку на доходи фізосіб

З трудових та інших прибутків запоріжців до бюджетів сплачено 7 мільярдів 48,3 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб (без показників великих платників Запорізького управління Офісу ВПП ДПС).

Надходження з доходів енергодарців з початку року склали 667 млн гривень

Як повідомляє прес-служба ГУ ДПС у Запорізькій області, сплачена сума за 11 місяців цього року перевищила минулорічну на 1 мільярд гривень або на 17 відсотків, а надходження за весь 2018 рік – на 300 мільйонів.

Відповідно до бюджетного розподілу до державної скарбниці надійшло 1 мільярд 762 мільйони, до місцевих – 5 мільярдів 286 мільйонів.

Зокрема, до міського бюджету Запоріжжя спрямовано 2 мільярди 327 мільйонів, громади Енергодара, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів отримали 667 мільйонів, Мелітополя, Мелітопольського та Веселівського районів – 557 мільйонів, Бердянська, Бердянського та Приморського районів – 414,8 мільйона тощо.

Найбільшими платниками ПДФО в регіоні традиційно є установи і організації державного управління та оборони, постачальники електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, а також підприємства переробної промисловості.

Усього податок на доходи фізосіб сплачують 74,3 тисячі суб’єктів господарювання і громадян, у тому числі 18,6 тисячі компаній і установ та 55,7 тисячі підприємців.

Читайте також: В середу Павло Музика звітуватиме перед енергодарцями: готуйте запитання!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X