Енергодарці не знають співаків, які їдуть до них на День міста

8 червня в Енергодарі планують святкувати День міста. В цей день пройде багато заходів, а ввечері на стадіоні «Старт» відбудеться концерт, приурочений до свята. Як ми вже повідомляли, відділ культури Енергодарської міської ради 22 травня 2019 року уклав угоду з ФОП Третьяченко Олександр Миколайович на послуги з залучення артистів для концертної програми вартістю 189 тисяч гривень. В цю суму входить оплата послуг гурту Kadnay (125,5 тис. грн) та співачки Е.К.А (63,5 тис. грн).  Також, звукове обслуговування за 95 тис. грн. та сценічне світло за 67 тис. грн.

Після оприлюднення цієї інформації на нашій сторінці в соціальній мережі Instagram ми отримали безліч повідомлень від енергодарців із запитанням: «Хто це взагалі такі?».

Енергодарці не знають зірок, які будуть співати на День міста
На День міста до енергодарців їдуть невідомі їм співаки

Жителі Енергодара занепокоєні та навіть обурені тим, що з міського бюджету будуть сплачуватися такі величезні кошти невідомо кому. Для об’єктивності ми вирішили провести опитування серед енергодарців, та поцікавилися, чи дійсно вони не знають гурт Kadnay та співачку Е.К.А.?

Опитування показало, що енергодарці не знають зірок, які будуть співати для них
За результатами опитування енергодарців, більшість не знає зіркових гостей

Так, опитування показало, щоз 1070 енергодарців,які взяли участь у нашому інтерактиві, гурт Kadnay та співачку Е.К.А. знають тільки 66 людей. Інші ж 1004 уявлення не мають, хто ці «зірки».

Також енергодарці почали активно надсилати нам запитання на які, на жаль, ми не знаємо відповіді. Ось для прикладу вам ТОП-5 із них. Можливо хтось зможе відповісти.

  1. «Коли вже буде нормальне святкування Дня міста?»
  2. «Що можна зробити, аби ці співаки не приїжджали та повернули нам кошти?»
  3. «Хто обирав співаків на День міста?»
  4. «Чому за ці кошти не запросили відомих співаків?»
  5. «Можливо, ці співаки подобаються тільки ФОП Третьяченко?»

Як бачите, запитання ґрунтуються на недовірі до влади та нехтуванні думкою самих енергодарців.  Бо в них ніхто навіть не поцікавився, кого б вони хотіли почути на святі свого рідного Енергодара.

Натомість ми вирішили спитати у енергодарців, кого вони самі хотіли би бачити на святі в Енергодарі. Відповіді наших підписників на сторінці в Instagram сипалися одна за одною. Більшість хотіли би почути наживо запальні пісні Дзідзьо, Ольги Полякової, Насті Каменських, гурту Антитіла, співака Олега Винника та багатьох відомих виконавців. А от про гурт Kadnay та співачку Е.К.А. жодного слова сказано не було. Можливо, це свідчить про те, що треба було все ж таки запитати думки енергодарців, та запросити того, кого б вони хотіли бачити?

Енергодарці розповіли, кого б хотіли почути на концерті до Дня міста
Енергодарці розповіли, кого б вони хотіли бачити на святкуванні Дня міста
Енергодарці розповіли, кого б хотіли почути на концерті до Дня міста
Енергодарці розповіли, кого б вони хотіли бачити на святкуванні Дня міста
Енергодарці розповіли, кого б хотіли почути на концерті до Дня міста
Енергодарці розповіли, кого б вони хотіли бачити на святкуванні Дня міста
Енергодарці розповіли, кого б хотіли почути на концерті до Дня міста
Енергодарці розповіли, кого б вони хотіли бачити на святкуванні Дня міста

Ми помітили також, що деякі підписники вказали у своїй відповіді місцевих співаків. Так, згадали і нашу талановиту землячку Карину Арсентьєву, яка нещодавно стала суперфіналісткою вокального шоу «Голос Країни».  Як виявилося, Карина сама стала ініціатором свого виступу на концерті до Дня міста, але її номер не дуже охоче внесли до концертної програми. Чому співачка, яка на сьогодні є популярною у рідному краї, має сама «вибивати» собі можливість співати для тих, хто підтримав її, коли дівчина була на шоу «Голос Країни» ? У той же час влада запрошує нікому не відомих співаків, гонорари яких закінчуються не одним нулем. Це вже традиція така, чи причини значно глибші і ми про них можемо тільки здогадуватися?

Суперфіналістка шоу «Голос Країни» Карина Арсентьєва хоче виступити на концерті до Дня Енергодара
Чи заспіває Карина Арсентьєва на концерті до Дня міста Енергодара?

Ситуація дуже неоднозначна. Святкування вже от-от відбудеться , а обурення енергодарців не вщухають. Напевно, змінити вже мало що можливо. Але ми сподіваємося, що наступного року з думкою енергодарців  все ж таки будуть рахуватися. Бо День міста – це, перш за все, свято його жителів. І ми дуже хочемо, аби у енергодарців під час святкування були тільки гарний настрій та позитивні емоції.

Дар’я Климак, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Повна програма заходів до Дня міста Енергодара

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X