Спартакіада ЗАЕС з легкої атлетики: перемогли найсильніші!

Спорт- це життя. В Енергодарі цього девізу дотримуються багато городян. Так, минулого тижня на міському стадіоні «СТАРТ» відбулася щорічна спартакіада  Запорізької АЕС, організатором якої є сектор фізкультурно- оздоровчої роботи Спортивно-оздоровчого комплексу.

«Ця спартакіада проходить за участі цехів Запорізької атомної електростанції. 56 учасників, 9 команд, до складу кожної ввійшло 6 чоловік»- розповів інструктор-методист сектору фізкультурно-оздоровчої роботи СОК ЗАЕС Ігор Рибалко.

Iнструктор-методист сектору фізкультурно-оздоровчої роботи СОК ЗАЕС Ігор Рибалко
Iнструктор-методист сектору фізкультурно-оздоровчої роботи СОК ЗАЕС Ігор Рибалко

В першому забігу брали участь команди служби контролю метала, фінансово-економічної служби, енергоремонтного підрозділу, а також об’єднані команди хімічного цеху  та служби головного метролога, експлуатаційного підрозділу та Управління соціальних програм. Перемогу на цьому етапі отримала саме команда ЕРП та посіла  IV загальнокомандне місце.

У другому, фінальному  етапі змагалися команди військової частини 3042, цеху теплової автоматики та вимірювань,  електроцеху, та об’єднана команда служби фізичного захисту і загону відомчої воєнізованої охорони. Нагородами для переможців були грамоти, медалі та кубок за першість.

Отже, III місце посіла команда електроцеху, II місце отримала команда служби фізичного захисту і загону відомчої воєнізованої охорони. І вже другий рік поспіль І місце отримує команда військової частини 3042, яка знову показала найкращий результат. Ми поцікавилася враженнями від отриманої перемоги у одного із учасників команди.

« Я дуже вражений тим, що ми знову взяли  перше місце. Два роки поспіль! Такий результат ми отримали завдяки нашим тренуванням, плідно готувались і встановили рекордний результат по цим забігам. Кожен наш спортсмен працював на повну силу. Тому, мабуть, і стали першими»- відмітив учасник команди в/ч 3042 Анатолій Микоць.

Редакція МедіаЦентра вітає всіх учасників заходу і бажає завжди впевнено досягати своїх цілей. Адже головне — бажання займатися спортом, а спосіб завжди знайдеться!

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Як на сесії в Енергодарі вирішували наболілі для більшості містян питання

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X