В Енергодарі знову почалися аварійні відключення електроенергії

На жаль, останні роки спекотна пора року приносить мешканцям Енергодара чимало незручностей. І найбільша серед них – регулярні та тривалі аварійні відключення електроенергії, від яких потерпають люди. Всі пам’ятають, яким проблемним було літо минулого року і скільки разів енергодарці сиділи без світла. Були змушені викидати з непрацюючих холодильників зіпсовані продукти. Та, схоже, висновків влада так і не зробила, бо була дуже зайнята політикою і тішилася ремонтом доріг. Жодних серйозних реконструкцій на електричних мережах так і не зробили. І ось –  сезон аварійних відключень знову стартував!

Сьогодні, 24 травня, під вечір без електроенергії залишилася частина житлових будинків в 3, 5 та 7 мікрорайонах. Доки розлючені люди питали один в одного в соціальних мережах, за що їм таке щастя та як надовго воно «звалилося», помічниця міського голови Тетяна Стулень оприлюднила пояснення в Фейсбуці наступного змісту:

«У зв’язку з аварією на підстанції ВП ЗАЕС “Веселка” ввечері 24 травня в житлових будинках 3-го, 5-го і частково 7-го мікрорайонів сталося аварійне відключення електроенергії. Станом на 19.40 на підстанції працює аварійна бригада АЕС, ведуться відновлювальні роботи. Найближчим часом подача електроенергії до будинків буде відновлено»

Запасайтеся свічками і терпінням: в Енергодарі знову почалися аварійні відключення електроенергії
В Енергодарі знову почалися аварійні відключення електроенергії

Тож, людям пропонується почекати. Можливо навіть, світло ввімкнуть відносно швидко. Та де гарантії, що ця біда протягом літа більше не повториться? А немає їх – тих гарантій, бо ж для цього  містом має керувати господар, а не демагог…

Читайте також: В Благовіщенці затримали зловмисника, який вбив свою 19-річну дівчину

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X