СМСЧ спростовує інформацію: породіллю привезли в пологовий вже з кровотечею

Сьогодні, 25 травня, МедіаЦентр оприлюднив інформацію щодо загибелі немовляти та важкого стану породіллі. Трагедія сталася у минулі вихідні, 23 травня. Як зранку повідомив нам один з лікарів пологового будинку, жінка прийшла народжувати сама і почувалася добре, але далі стан її здоров’я погіршився, знадобилася госпіталізація до Запоріжжя, а малюка врятувати не вдалося.

СМСЧ спростовує інформацію: породіллю привезли в пологовий вже з кровотечею

А вже понад вечір керівник Енергодарської СМСЧ Андрій Бредихин на офіційній сторінці в Фейсбук спростував частину цієї інформації. Зокрема, щодо того, що жінка прийшла до пологового сама, і що вона є мешканкою Енергодара. Навпаки, як стверджують медики, життя породіллі рятували в екстреному режимі.

 «У суботу, 23 травня, в пологове відділення Енергодарської СМСЧ надійшов телефонний дзвінок від швидкої медичної допомоги Кам’янко-Дніпровського району: «Веземо жінку в тяжкому стані, будьте готові до прийому пацієнтки». Так до пологового відділення СМСЧ о 14:35 суботи поступила 37-річна мешканка міста Запоріжжя, яка в той день перебувала в гостях в одному з сіл Кам’янко-Дніпровського відділення. В пологове відділення жінка надійшла з масивною кровотечею на тлі підвищення артеріального тиску за 200 мм рт ст. Рахунок йшов на секунди! Вже о 14:50 жінка знаходилась на операційному столі. На превеликий жаль, плід врятувати не вдалося, але життя породіллі лікарі змогли врятувати! Після із Запоріжжя санавіацією до СМСЧ прибули анестезіологічна бригада та ургентний акушер-гінеколог із Запоріжжя. До самого приїзду бригади лікарів із обласного центру пацієнтка знаходилась у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії медсанчастини. Ввечері суботи, 23 травня, жінку транспортували медичним транспортом у супроводі анестезіолога та акушера-гінеколога до Запорізької обласної клінічної лікарні. На сьогодні  стан жінки важкий, але стабільний» – йдеться у повідомленні.

МедіаЦентр приносить вибачення за припущені неточності щодо стану здоров’я породіллі на момент її госпіталізації до Енергодарського пологового будинку, бажає жінці скорішого одужання та співчуває втраті дитини. 

Читайте також: Потрібна допомога: хлопець, якого в Енергодарі збила машина, зараз в комі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X