Смерть дитини в «квартирному» дитсадку Запоріжжя: вихователька заперечує свою провину

З’явилися шокуючі подробиці загибелі однорічної дівчинки Олесі в «квартирному» дитсадку у Запоріжжі. 51-річній виховательці повідомили про підозру у вчиненні умисного вбивства дитини.

Адвокат сім’ї загиблої дівчинки Теймур Мамедов опублікував фрагмент відео з камер спостереження, на якому «вихователька» прив’язує до обличчя дитини подушку і виносить в іншу кімнату.

«Скориставшись своїм правом на ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, ми з батьками дитини переглянули відеозаписи, які були вилучені з місця події і встановили нові фактичні обставини: той момент, коли ми бачимо, як «псевдовихователька» бере подушку, аби дитина не кричала і не створювала їй, мабуть, дискомфорт, закриває їй рот і перекриває всі дихальні органи, відносить дитину в сусідню кімнату, де залишає на 10 хвилин. Дитина задихнулася», – говорить адвокат.

За словами Мамедова, підозрювана намагалася приховати все, що відбувалося: знищувала відео.

«Залишилися фрагменти файлу, відновили по випадковості звук і зрозуміли, що вона не робила реанімаційних дій, а в першу чергу, прийняла дії, спрямовані на приховування злочину (почала ховати подушку, дзвонити знайомим, роздягла дитини, помила килими, де було видно, що дитину нудило)», – коментує адвокат Теймур Мамедов.

У четвер, 4 червня, повинні були обрати запобіжний захід виховательку Ірині Суханової. Але суддя Шевченківського районного суду оголосила перерву, засідання перенесли на сьогодні.

Як пише 061, вчора перед засіданням суду жінка запевняла, що дитину не вбивала, відео з камери не видаляла і взагалі нянею ніколи не працювала.

«Вихователька» Ірина Суханова заперечує свою провину в смерті однорічної дівчинки

«Я не винна. Це була не подушка, а спеціальний валик. У дівчинки були проблеми з ніжками і я залишила його, аби вона не вдарилася. Я вам клянусь, я викликала «швидку» … Я медик. У мене медична освіта. навчалася в коледжі, але не закінчила. Я хотіла оформити муніципальну няню. у мене немає нелегальної діяльності «,– запевнила журналістів Ірина і додала, що дійсно розміщувала в інтернеті оголошення про надання послуг няні і вказувала вартість – 200 гривень. Однак, за її словами, за рік до неї ніхто так і не звернувся і договір вона ні з ким не підписала.

Що стосується інших дітей, які перебували в її квартирі в день смерті Олесі, то за словами Ірини, це були діти її знайомих. Грошей з батьків вона ніколи не брала.

На вчорашньому суді адвокат Ірини заявив, що смерть дівчинки не була умисною. Ірина провину не визнавала і навіть намагалася звинуватити батьків у поганому догляді за донькою.

Сьогодні, 5 червня, суд обрав Ірині Сухановій запобіжний захід. Жінці призначили 60 діб тримання під вартою – до 2 серпня.

Читайте також: В Енергодарі п’яний водій намагався підкупити поліцейського

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X