В Енергодарі склали 16 протоколів за порушення карантинних вимог

В Енергодарі продовжує працювати спеціальна комісія, що здійснює перевірку дотримання правил карантину у закладах торгівлі, громадського харчування та салонах краси. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Порушення карантину: скільки протоколів склали в Енергодарі

​До складу комісії входять представники управління економіки міськради, Держпродспоживслужби та поліції. Перевірки у закладах проводяться не рідше, ніж двічі на тиждень. На сьогодні вже перевірено понад 30 об’єктів.

У ході перевірок було виявлено ряд порушень, зокрема: відсутність температурного скринінгу працівників, неправильне використання або відсутність засобів захисту у відвідувачів та працівників, відсутність засобів для миття рук та дезінфекції, окремих ємностей для збору використаних засобів захисту.

Крім того, адміністрація деяких закладів не проводить навчання персоналу щодо правил використання засобів захисту та їх утилізації, не забезпечує контроль за дотриманням карантинних вимог. За результатами перевірок складено 16 протоколів про адміністративні правопорушення.

Окрім того, енергодарцям нагадують про заборону роботи після 23:00 та до 07:00 розважальних закладів, клубів, а також закладів громадського харчування та закладів культури, крім кінотеатрів та крім адресної доставки замовлень їжі та замовлень на винос.

Читайте також: Карантин відпустці не завада? Куди поїдуть енергодарці цього літа

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X