Скільки сталося пожеж в Енергодарі і чому згоріло майже 4 Га території?

13 листопада представників ЗМІ запросив до себе на  брифінг начальник 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Енергодар Олег Панасенко.

Олег Олександрович повідомив громадськості інформацію про пожежі, які сталися в нашому місті у 2019 році: лісових пожеж було 54, загорянь на відкритій території  – 12, житловий сектор палав цього року аж 18 разів, і зафіксовано одну пожежу в автомобілі.

Також він зазначив, що цьогоріч  простежується значне зменшення вигорілої площі. Порівняно з 2018-м , коли через вогонь ми втратили 10,2 Га території, цього року в тричі менше – 3, 10 Га.

Олег Панасенко - начальник 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини
Начальник 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Енергодар

Керівник пожежно-рятувальної частини особливо акцентував увагу на наслідках пожеж: травмованих та загиблих в цьому році не було, але матеріалі збитки від пожеж складають 900 310 гривень.

Вражаючі цифри! Що є причиною таких збиткових загорянь? На жаль, як би сумно це не звучало, та більшість пожеж спричиняється людськими руками. Незагашені багаття, недопалки, кинуті аби де, паління сміття… Причинами виникнення пожеж також є порушення правил експлуатації електричних приладів та пустощі дітей з вогнем.

Скільки сталося пожеж в Енергодарі і чому згоріло майже 4 Га території?
Матеріалі збитки від пожеж цього року складають 900 310 гривень

Ми маємо міркувати логічно та розсудливо, адже в першу чергу мова йде про безпеку. Олег Панасенко закликає енергодарців не гратися в «небезпечні ігри» з вогнем. Перевіряти електроприлади, не залишати незагашене багаття і не розкидати недопалки. Окрім того, Олег Олександрович та увесь його особовий склад вкотре звертається до містян, аби ті не перешкоджали руху рятувальної машини. Паркуйте свої машини так, аби вони не захаращували проїзд, та рятувальники могли швидко дістатися на виклик!

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі для двох дітей-сиріт придбають житло

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X