Скільки немовлят народилося в Енергодарі

Енергодар визначили четвертим містом в Запорізькій області за кількістю народжених немовлят у 2020 році. Після Запоріжжя, Мелітополя і Бердянська. Про це повідомляється на сайті газети “Запорізька Січ”.

Скільки немовлят народилося в Енергодарі
Скільки немовлят народилося в Енергодарі

За даними енергодарського пологового будинку, у 2020 році на світ з’явилося 428 немовлят (у тому числі 4 пари двійнят), з них 230 – хлопчики та 198 – дівчатка.

Не дивлячись на те, що в цілому Енергодар утримує лідируючі позиції за кількістю новонароджених, статус єдиного міста в області з природнім приростом населення він вже втратив. Як нам повідомив завідувач енергодарським пологовим будинком Іван Башмаков, раніше в середньому за рік в Енергодарі з’являлася на світ майже тисяча немовлят. Енергодарські жінки за різних обставин не поспішають народжувати. Але це загальна тенденція майже всіх українських міст на сьогодні.

Станом на 25 січня з початку року в Енергодарі народилися 19 дітей. Першим у прийдешньому 2021 році став хлопчик – новий мешканець вагою 2,870 кг з’явився на світ 1 січня о 03:51.

МедіаЦентр бажає всім малятам нашого міста здоров’я! Сподіваємося, що в поточному році в Енергодарі з’явиться більше малюків, ніж в минулому. Адже новий рік лише розпочався!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарська тяжкохвора вчителька потребує допомоги

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X