Скільки грошей в резервному фонді Енергодара та чи планують їх зараз витрачати?

Сьогодні, 20 березня, на так званій «бюджетній сесії» Енергодарської міської ради обговорювалися та приймалися дуже важливі рішення. Зокрема, про перерозподіл бюджетних коштів та надання матеріальної допомоги. За всі питання з порядку денного депутати проголосували позитивно. Не обійшлося й без улюблених для них «пакетів». Пункт про зміни до Комплексної програми розвитку охорони здоров’я Енергодара також опинився в «пакеті», адже це питання попередньо розглядалося депутатами на комісіях.

Як в Енергодарі відбулося чергове засідання міської ради?
В Енергодарі відбулася чергова сорокова сесія міської ради

Як стало відомо зі слів першого заступника міського голови Ігора Курді, в Енергодарі є резервний фонд, який налічує три мільйони гривень. Народні обранці, поки що, чіпати його не будуть. Начеб-то, грошей в бюджеті вистачає на необхідні закупки, які можуть виникнути під час карантину.

Ігор Курдя – перший заступник міського голови Енергодара
Ігор Курдя – перший заступник міського голови Енергодара

Вірусна пандемія – на сьогодні найбільш обговорювана тема. Тож і на засіданні міської ради їй було приділено досить багато уваги. Бентежить тільки те, що кількість присутніх в конференц-залі була далеко не 10 осіб. І не всі одягнули захисні маски. Про антисептичні засоби мова не йде взагалі. Хоча дивно, невже не можна придбати, якщо у вас в приміщеннях масові скупчення людей?

Здивував і виступ депутата Вадима Рябухи. Він переймається про пенсіонерів, які не можуть дістатися на дачу в сусідні села під час карантину. Перевізникам не вигідно возити по 10 осіб. На нашу думку, ситуація досить абсурдна. Які можуть бути перевезення бабусь та дідусів? В нас карантин, агов! Відкритим на сьогодні залишається питання, як діставатися на роботу медикам та працівникам інших важливих установ із сусідніх сіл, а от пенсіонери можуть потерпіти! Тим паче, це задля їхньої ж безпеки.

Вадим Рябуха – депутат Енергодарської міської ради
Вадим Рябуха – депутат Енергодарської міської ради

Наприкінці засідання Павло Музика закликав енергодарців не панікувати. Також повідомив, що Запорізька обласна рада виділила кошти, на які закупили медикаменти та необхідне обладнання на всі міста регіону. Енергодар не став винятком. Окрім того, міський голова запевнив, що в нашому місті функціонує п’ять апаратів штучної вентиляції легенів, за необхідності – закуплять ще.

Сподіваємося, слова Павла Олексійовича – не пусті балачки. Від себе хочемо додати, що дотримуватися правил карантину – надважливо! Піклуйтеся про своє здоров’я та оточуючих вас людей.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі пенсіонерам роздадуть захисні маски

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X