Скандальна сесія: що приховує влада Енергодара за руйнацією КП ПКВ?

Те, що позачергова сесія міської ради не буде легкою, стало зрозуміло після ознайомлення з її  порядком денним ще на спільних зборах депутатів, які вони самі чомусь називають об’єднаною комісією.  Намір передати комунальне майно з балансу КП ПКВ на баланс Управління комунальної власності та новостворенних комунальних підприємств викликав у громади та деяких депутатів чимало запитань.

Тож, як ви мали змогу почути, влада запевняє, що це пов’язано з реорганізацією КП ПКВ, а також дозволить сформувати матеріально-технічну базу нових підприємств і, уявіть собі, навіть покращити якість обслуговування населення. Мабуть, саме для цього у ПКВ забрали також і земельні ділянки, деяку техніку й обладнання. То ж, що залишилося і до чого це призведе далі?

Що приховує влада Енергодара за руйнацією КП ПКВ 
В Енергодарі комунальне господарство тріщить по швам

Далі більше. Весь комунальний житловий фонд передають, куди б ви думали? КП БТІ!   Навіщо, ніхто так і не зрозумів. А відповідь отримали у кращих традиціях юридичного управління виконкому. Так, що ніхто нічого не зрозумів.

Одже, незважаючи на безліч запитань,  депутати, які покликані захищати  інтереси громади,  таки затвердили порядок денний і з ним розпочали сесію. А там справу в свої руки взяв міський голова. Недовго думаючи, Павло Музика запхав близько одинадцяти вкрай суперечливих комунальних питань в один пакет і закликав депутатів голосувати, так би мовити, оптом. І це викликало обурення деяких депутаті. Вони наполягали дати відповіді на їх запитання.

Міський голова Енергодара Павло Музика
Сесія Енергодарської міської ради

Та представник УКСа до мікрофону так і не вийшов. Бо, напевне, не було команди мера. А сам Павло Музика, аби стримати народний гнів, посилив власну охорону, запросивши на засідання спецпідрозділ поліції. Принаймі, про це на сесії говорив  депутат Енергодарської міської ради Сергій Холод.

Пристрасті на сесії все більше набирали обертів. Незважаючи на  супротив, прохання та навіть вимоги, заклики й крики «Ганьба», депутати таки проголосували за проблемні комунальні питання одним пакетом. Є думка, що такий поспіх пов’язаний ще й з мільйонними боргами КП ПКВ, які намагаються не платити, а також з намаганням будь що легалізувати присутність в місті керуючої компанії МДЛ. Так це чи ні, поки що сказати важко.

Сесія Енергодарської міської ради 27.11.2018 р.
Пристрасті на сесії в Енергодарі все більше набирали обертів

Єдине питання, яке отримало одноголосну підтримку депутатів – це звільнення заступника міського голови Василя Развода, який досяг пенсійного віку. Та чи справді Енергодар з ним прощається? В цьому є великі сумніви.

На цій сесії депутати також оновили склад Ради оборони міста, роздивилися чисельні програми та бюджетні питання, після чого мер закрив сесію. Якими для Енергодара будуть наслідки прийнятих рішень, покаже час.

Читайте также: Представники громади Енергодара оцінили події скандальної сесії

Каріна Стрєльнікова, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X