Скандал навколо Дня Енергодара набирає обертів: хто підіграв Бандурову?

Сьогодні, 8 червня Енергодар святкує День міста. Звичайно, більшості городян немає діла до того, як саме організовували розважальні заходи, аби тільки було цікаво і весело. Та на абсурдну ситуацію з одразу двома концертами в один і той же час звернули увагу всі. І то не дивно, адже людям доведеться обирати, куди саме піти ввечері – підтримати енергодарських артистів, які дуже старалися  й готувалися до свята, а також запрошених владою столичних співаків  на «Старті», чи послухати Ольгу Полякову, яку «презентує» Володимир Бандуров на «Фестивальній».

Найбільше обурює необхідність взагалі робити вибір.  Та, як ми вже повідомляли, об’єднати концерти в один великий не вдалося: влада Енергодара та народний депутат так і не порозумілися. А МедіаЦентру стали відомі нові подробиці цього скандалу, вагому роль в якому зіграла секретар ради Леся Нікітіна.

Секретар Енергодарської міської ради Леся Нікітіна
Нові подробиці скандалу, вагому роль в якому зіграла секретар ради Леся Нікітіна

Вашій увазі ми пропонуємо два документи. Обидва – відповіді від влади міста пану Бандурову щодо його бажання організувати в Енергодарі концерт Олі Полякової. Обидва створені в один день, 7 червня (зверніть увагу нас дату). Та різниця між ними все ж суттєва. Перший лист підписаний міським головою Павлом Музикою, і в ньому  дійсно йдеться про те, що  Полякову запрошують приєднатися до заходів на «Старті». Та нардеп чомусь не схотів полегшити всім життя (Хоча, до речі, саме в тому, аби полегшувати людям життя, й полягає його головна функція, хіба ні?).

Скандал навколо Дня Енергодара: Леся Нікітіна грає в «оркестрі» Бандурова?
Скандал навколо Дня Енергодара
Скандал навколо Дня Енергодара: Леся Нікітіна грає в «оркестрі» Бандурова?
Скандал навколо Дня Енергодара

А от ще один  документ – авторства секретаря Енергодарської міської  ради Лесі Нікітіної – другої за рангом людини після міського голови. Саме вона підписала розпорядження і люб’язно виконала всі забаганки Бандурова –  надала площу «Фестивальну». І все б нічого, але в цей самий день, 7 червня, мер знаходився на робочому місці, Нікініна НЕ заміщувала і НЕ виконувала його обов’язки! Тож, виходить, секретар ради перевищила свої повноваження? Вона просто не могла не бачити, що саме підписує. І те, що власною рукою ображає енергодарських артистів, які виступатимуть на «Старті». І те, що час двох концертів збігається. І те, що врешті решт, це просто не зручно, адже дві сцени знаходитимуться дуже близько одна від одної, і ми вже можемо уявити, що буде зі звуком.. Про безглуздість ситуації в цілому взагалі мовчимо. Та Нікітіну  (чи, може, Сороку?) ніщо не зупинило.

Це ж як треба любити Бандурова , аби свідомо  підставити себе під кримінальну справу? Бо щось нам підказує, що така сумнівна перспектива замайоріла на горизонті у завжди усміхненої Лесі Нікітіної.

Як би там не було, хто за що відповідатиме, далі нехай розбираються влада, нардеп та правоохоронці. Ми ж тільки дуже хочемо попросити городян: ви можете обирати, кого і де слухати. Але знайдіть все ж таки час, аби прийти і підтримати енергодарських артистів, серед яких буде багато дітей. Вони ж так стараються для вас!

P.S.А ще ми звертаємося до міської влади. Попри всі конфлікти й неоднозначність ситуації, все ж просимо вас забезпечити на площі «Фестивальній» чергування швидкої допомоги та правоохоронців, як того вимагають масові заходи. Бо куди б не прийшли зрештою енергодарці, вони всі заслуговують на те, аби гарно і безпечно провести свято!

Читайте також: Рятувальники Запорізької області показали, на що вони здатні

Мысли посетителей
 1. боцман :

  Это два фото одного и того же письма!
  А где второе письмо?

 2. BDSM :

  Кокошник Ольги Польковай знают ВСЕ, а кто там… будет на стадионе…..ХЗ

  1. --- :

   Сам ты кокошник пошляковой!

 3. Олена :

  А нащо такий нардеп взагалi потрiбен, якому амбiцii заважають зараз робити добро людям, та поважати iх, а далi що…(… Та нардеп чомусь не схотів полегшити всім життя (Хоча, до речі, саме в тому, аби полегшувати людям життя, й полягає його головна функція, хіба ні?).
  Вот и делайте выводы, скоро выборы.

 4. Житель :

  Не занимайтесь ерундой,люди сами выберут и отдохнут, как хотят и где хотят! Хоть кто-то пригласил кого-то стоящего,а не каких-то никому неизвестных псевдозвёзд,за немалые деньги.

  1. Никита :

   Известные или нет это не так важно. Полякова выступала после 21-00 часа , могли объединить всех в одном месте. Тем более что стадион вмещает больше людей !!!!

  2. Никита :

   Известные или неизвестные, а какая разница можно было всех объединить в одном месте тем более что Полякова выступала после 21 -00, зачем разъединяют людей. Стадион вмещает большее количество людей и там было бы комфортнее.

  3. СЭМ :

   Кто Полякова стоящая звезда.? Не смешите))))))))) На стадионе “Старт” пели на много лучше. Арсентьева пела фирму очень классно. В конце рок хороший парни играли. А Полякова это панты для приезжих

   1. Alexander :

    О вкусах не спорят.

 5. Энергодар :

  Вы задолбали , делать всё против народа !!! Когда же вы , дурни , уже нажретесь ? Вам , гадам , не долго осталось.

 6. Энергодар :

  Нет слов . Вешать , таких пида##сов вниз головой и еб##ить весь организм, да так чтоб встать с кровати полгода не могли.

 7. СЭМ :

  По Никитиной давно тюрьма плачет. Она настолько глупа и неадекватна, что не отличает обычные действия от преступного деяния.

 8. Юрій :

  Любов зла …

 9. Город эн :

  Бандуров лично своими деньгами оплатил визит Поляковой, чего это он должен подстраиваться под Музыку? Музыка тоже мог бы проплатить норм артистов кто ему помешал?

  1. --- :

   Пусть сам её и слушает!…

 10. Алексей :

  Обращение Бандурова № 06/19-31 или -32 ?

 11. Энерджи :

  Да задолбали эти власти с местными ансамбоями! Для того чтоб просвятить народ по исполнению местных ансамблей, мероприятий в гтроде полно! Первый раз за 49 лет хоть кто-то пригласил “человеческого” исполнителя, а не наши местные “корпоративы”. Для местных, чтоб показать какие они классные, есть “Украина має талант”, ” голос країни “и т.д, но как бы каждый раз день города отмечать с “местными” талантами, вы меня извините, задолбало

 12. Артём :

  Организация концертов мэрией Энергодара это позорище. Ни звука, ни сцены, ни салюта, не говоря уже о стоющих звёздах!!! Посмотрите на Днепрорудный с бюджетом в разы меньше чем у Энергодара.

 13. музыкантик :

  лесенька не слушай никого я все равно тебя люблю. твой седовласик

  1. --- :

   Придурок! Её танцует не музика, а сорока! разницу понимаешь?!..

 14. СЭМ :

  Ну вот и повод ментам потягать протеже Сороки. А может скоро и Сороку за жопу возьмут. Очень скоро

 15. Alexander :

  А после концерта Поляковой был классный фейерверк! Давно такого не видел.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X