Енергодарцям нагадують телефони сімейних лікарів (СПИСОК)

Україна майже тиждень перебуває на карантині через коронавірус. За даними Міністерства охорони здоров’я, станом на 20:00 17 березня в Україні лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них два – летальні. Одна 71-річна жінка померла на Житомирщині, інша, якій було 33 роки – у Чернівецькій області.

Енергодарцям нагадують телефони сімейних лікарів

На сьогодні в Енергодарі, як і по всій Запорізькій області, немає підтверджених випадків захворювання. Це добре, але все може змінитися в будь-який час. У зв’язку з цим енергодарців закликають при появі симптомів респіраторних захворювань одразу звертатися до сімейного лікаря.

Симптоми коронавірусу COVID-19 й більшості респіраторних захворювань схожі. Таким чином, визначити природу захворювання зможе допомогти сімейний лікар.

До нього потрібно негайно звернутися (зателефонувати!), якщо виникли такі симптоми: кашель, підвищена температура, ускладнене дихання, а також якщо ви протягом останніх 14 днів відвідували країну, в якій спостерігається спалах коронавірусу. Сімейному лікарю потрібно буде повідомити історію своїх подорожей.

На сайті міськради був опублікований перелік номерів телефонів всіх сімейних лікарів в Енергодарі. Знайдіть свого лікаря й запишіть його телефон, якщо ще не зробили це раніше:

Читайте також: В Енергодарі запрацювали суворі обмеження: чи виконують їх підприємці?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X