Шикуйсь по двоє, без масок – зась! Що варто знати про посилення карантину

Це таки сталося! Кабмін посилив карантинні заходи. І ці обмеження сьогодні не обговорює хіба що тільки лінивий. Та говорити можна скільки завгодно. Головне – виконувати!

Шикуйсь по двоє, без масок – зась! Що варто знати про посилення карантину

Тож, що ми маємо на сьогодні: заборонено знаходитися в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора (як на вулиці, так і в аптеках, магазинах тощо). Збиратися та переміщуватися групами в кількості більше двох людей неможна. Про парки, майданчики і шашлики варто забути до кінця карантину чи послаблення його запобіжних заходів.  Собак, звичайно, вигулювати дозволяється, але і тут арифметика проста: одна людина – одна собака.

На що особливо зверніть увагу: неповнолітні віком до 16 років відтепер можуть з’являтися на вулиці тільки у супроводі дорослих. Тому проведіть серйозну інформаційно-роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми. Особливо це варто зробити тим батькам, які не працюють вдома дистанційно і можуть придивитися за нащадками, а знаходяться на підприємствах. Контролюйте підлітків, вони зазвичай найбільш непосидючі.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі запрацює соціальний проєкт «Ти не один»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X