Швидкі, сильні та витривалі: в Енергодарі змагалися триатлети

27 вересня в Енергодарі відбувся відкритий щорічний турнір з триатлону «Atomman» – масштабне і видовищне свято сили, швидкості та витривалості. Незмінною організаторкою та ідейною натхненницею змагань виступає Організація молоді Запорізької АЕС.

Організаторкою змагань виступає Організація молоді ЗАЕС

В цьому році захід відбувся вже втретє і зібрав 55 спортсменів різних вікових категорій з Енергодара, Запоріжжя, Токмака та Дніпрорудного. Серед них були як аматори, так і професіонали – представники Запорізької федерації триатлону. На рівні з дорослими спортсменами та спортсменками змагалася експериментальна дитяча команда.

В Енергодарі втретє відбувся відкритий щорічний турнір з триатлону «Atomman»

Всім триатлетам слід було пройти непрості етапи турніру: проплисти 650 м, проїхати на велосипеді 21,9 км та пробігти 4,7 км.

На заваді масштабним змаганням не стала навіть осіння негода. Для спортсменів такі умови стали додатковим викликом перевірити себе на стійкість, загартованість та витривалість.

Найстаршим учасником цьогорічних змагань став 73-річний спортсмен з Дніпрорудного Петро Самаренко. Чоловік дружить зі спортом все життя, давно займається бігом, проте у турнірі з триатлону взяв участь вперше.

Найстаршим учасником цьогорічних змагань став 73-річний спортсмен з Дніпрорудного Петро Самаренко

Після підбиття підсумків відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів турніру.

Організатори переконані, що триатлону в Енергодарі обов’язково бути, адже такі змагання надзвичайно важливі. Тож спортсмени вже з нетерпінням чекають нової зустрічі!