Енергодарських водіїв закликають поступатися дорогою «швидкій»

З 1 липня в Енергодарі запрацювала підстанція екстреної медичної допомоги. На термінові виклики, пов’язані з критичними станами, виїжджають дві бригади медиків. Щоденно фельдшери екстреної допомоги обслуговують 15-20 таких викликів, повідомляє прес-служба міськради.

Енергодарських водіїв закликають пропускати «швидкі» на дорогах

Нині одним з найважливіших питань є створення належних умов для того, аби медики мали змогу без перешкод добратися до місця призначення та своєчасно надати допомогу. Однак, на жаль, деякі водії поводять себе некоректно, перешкоджаючи або не поступаючись проїздом «швидкої», яка на екстрений виклик може їхати з включеними проблисковими маячками та звуковою сиреною.

Згідно з правилами дорожнього руху, при наближенні спецтранспорту з увімкненими проблисковими маяками водії повинні дати дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд. Однак часто водії цього не роблять.

Енергодарських водіїв закликають: поступайтеся дорогою машинам екстреної допомоги, не чиніть перешкод, не залишайте на узбіччях у подвір’ях припарковані автівки, які можуть заважати проїзду оперативного транспорту. Адже втрачені в дорозі кілька секунд можуть коштувати комусь життя.

Звернутися за екстреною медичною допомогою можна за номером «103» (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних).

Читайте також: Енергодарців попереджають про часткове перекриття руху транспорту в місті

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X