Кинув недопалок на землю – готуй 2 тисячі гривень

За інформацією сайту «Обозреватель», у Верховній Раді 2 липня був зареєстрований проект закону №10411 «Про управління відходів». Перше, що в ньому зазначено – збільшити штрафи за викидання сміття. Тобто тепер, якщо ви, наприклад, кинете на землю недопалок або пакет з вікна транспорту – можете готувати від 1700 до 2550 гривень на сплату штрафу.

За розкидане на землі сміття тепер доведеться сплатити чималенький штраф
Верховна Рада зареєструвала новий проект про сміття

Авторами законопроекту виступили фахівці Міністерства екології та природних ресурсів. Україна, свого часу, при підписанні Угоди про Асоціацію з ЄС взяла на себе зобов’язання привести в порядок ринок відходів. Скоріше за все, через це профільне міністерство й підготувало даний проект закону.

Зростають штрафи і за псування сільськогосподарських земель – від 4250 до 8500 гривень. Покарання збільшать також за порушення правил при поводженні зі сміттям і його вивезенням: для фізичних осіб – від 1700 до 6800 гривень, для юридичних осіб – від 4250 до 8500 гривень.

Отож, шановні енергодарці та гості міста! Дуже просимо вас зберігати чистоту вулиць та навколишнього середовища. Краще з чистим сумлінням викинути відходи в смітник, аніж на землю, та попрощатися при цьому з кругленькою сумою.

Читайте також: В Енергодарі дві вантажівки застрягли в піску

Мысли посетителей
  1. Змій :

    Урни поставте по місту “штрафувальщики”((((!!!

  2. Сергей :

    ну это так кажется это сырой закон на который будет тяжело работать как ментам так и судам не прокатит такой закон 100% это понт

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X