ШОК: у Дніпрорудному невідомі шкуродери масово труять собак

У Дніпрорудному невідома особа (чи особи) цілеспрямовано труїть собак. Вчора, 17 травня, близько полудня поблизу школи «Світоч», дитсадків №5 та №6 жителі міста знайшли п’ять отруєних собак, ще двох помітили у першому мікрорайоні біля дитсадка №2 та супермаркету «Сільпо». Тварини були або вже мертві, або доживали свої останні хвилини, б’ючись у конвульсіях.

Та що же коїться?! У Дніпрорудному невідомі шкуродери масово труять собак
Та що же коїться?! У Дніпрорудному невідомі шкуродери масово труять собак

На ситуацію відреагувала дніпрорудненська зоозахисниця Тетяна Жужа, яка розмістила у Фейбуці гнівний пост із закликом надати розголосу цьому факту моторошної розправи над тваринами та відгукнутися свідків.     

Тетяна розповіла МедіаЦентру, що, скоріш за все, собак отруїли препаратом, який призначений для лікування туберкульозу у людей. Натомість у великих дозах він викликає у тварин болісну смерть. З цього приводу у зоозахисниці виникають запитання: як, кому і навіщо працівники аптек відпускають препарат, який видається виключно за рецептом, в такій великій кількості.  

Наразі за фактом отруєння тварин зооволонтерка готує заяву в поліцію. Сподіваємося, що той, хто скоїв цей жахливий, ниций злочин, обов’язково понесе за нього відповідальність.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: У Дніпрорудному знайшли повішеною 42-річну жінку

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X