Шлюби, народження, смерті: актуальна статистика по Дніпрорудному

«Люди встречаются, люди влюбляются, женятся» – ці слова з відомої пісні актуальні у всі часи, не дивлячись на глобальні катаклізми та пандемії. Як повідомила МедіаЦентру провідний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації актів цивільного стану виконкому Дніпрорудненської міської ради Любов Литвин, за 10 місяців з початку 2020 року у місті гірників на весільний рушничок стали 58 пар. Восени та під кінець року, немов прагнучи завершити всі важливі справи, молодята традиційно особливо активізуються. 

Шлюби, народження, смерті: актуальна статистика по Дніпрорудному

Цікаво, що в цьому році в рази збільшилася кількість «молодят», які бажають узаконити свої відносини після 20, 30, а то й 40 років спільного життя. Часто й густо такі пари колись, у далекій молодості, розірвали свій шлюб, про це не знали навіть діти, і от зараз чоловік і дружина захотіли побратися повторно. В день, за словами спеціаліста, реєструють шлюби і по 3 такі пари. А от тих, хто вперше зв’язує себе узами Гіменея, цього року значно менше. Можливо, на думку Любові Литвин, даються взнаки забобони щодо високосного року: мовляв, шлюб, зареєстрований в цей «неблагополучний» рік, довго не протримається.

Ще однією приємною подією для працівників відділу ДРАЦС є процедура реєстрації новонароджених. Протягом січня–жовтня 2020 року у Дніпрорудному зареєстровано 56 малюків. Зазначимо, що ця цифра не відображає реальну картину народжуваності, адже декілька років тому батьки отримали можливість реєструвати малят безпосередньо у пологовому будинку і там же отримувати свідоцтво про народження. Відповідно, через відділ ДРАЦС ці дітки вже «не проходять», тож насправді статистика є трохи кращою.

Але й не настільки, або перекрити демографічну діру. Так, за 10 місяців цього року у Дніпрорудному зареєстровано 250 смертей. Найчастіше жителі міста помирають від онкології та серцево-судинних хвороб, причому, на жаль, за останній час побільшало летальних випадків серед молодих 30–40-річних людей.

І все-таки завершити цей матеріал хотілося б на позитивній ноті й побажати дніпрорудненцям та всім читачам МедіаЦентра здоров’я та побільше приємних подій у житті!

Олена Драгун, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Перегони по-дніпрорудненськи: які партії та персоналії формуватимуть депутатський корпус

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X