Шлагбаум на дорозі в бік Примірного – перший крок до відновлення руху в цьому напрямку

Минулого тижня бурхливу реакцію та жваве обговорення серед містян – користувачів соцмереж і не тільки – викликало встановлення працівниками КП «ЦД «Промінь» шлагбауму на дорозі по вулиці Молодіжній, в бік села Примірне.

Навіщо в Енергодарі, в бік села Примірного, встановили шлагбаум?
Навіщо в Енергодарі, в бік села Примірного, встановили шлагбаум?

Це питання розглянули на черговій робочій нараді з керівниками комунальних підприємств міста, яка відбулася вчора, 6 квітня, у виконкомі. Як повідомляє пресслужба міськради, згідно з рішенням Ради оборони Енергодара, дорога на Примірне, як один з двох основних в’їздів у місто, вже кілька років перекрита бетонними блоками. Наразі міська влада спільно з правоохоронцями вивчає різні варіанти функціонування пункту контролю – без порушення вимог безпеки та для зручності мешканців та міських служб.

Також, на прохання енергодарців, розглядається можливість відновлення руху транспорту у цьому напрямку, проте з певними обмеженнями. І встановлення шлагбауму стане тільки першим етапом. Передбачається, що в денний час проїзд по вул. Молодіжна буде відкрито, а вночі і до ранку тут діятимуть суворі обмеження на пересування автотранспорту.

Крім того, на цій ділянці планується встановити відповідні дорожні знаки та камери відеоспостереження, які функціонуватимуть цілодобово. Також узгоджується питання і щодо встановлення виїзного пункту контролю за безпекою руху.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі підтвердили ще шість випадків COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X