Енергодарські школи відновлять роботу у звичайному режимі

Вчора, 20 січня, відбулася чергова оперативна нарада за участі міського голови Дмитра Орлова з керівниками управління освіти та відділу культури міської ради. Про це повідомляє пресслужба Енергодарської міськради.

Моніторинг стану захворюваності, який щоденно проводить управління освіти показує, що цього тижня з 2227 вихованців дитячі садочки відвідують близько 1100 малюків. Із 127 груп чотири –перебувають на карантині. Учні 1-11 класів надалі навчаються дистанційно. Наразі від коронавірусу лікуються 10 школярів та 5 вчителів, 10 вихованців та 10 працівників ДНЗ.

Отже, з 25 січня, через спад рівня захворюваності на COVID-19, після закінчення загальнодержавного локдауну навчальний процес для учнів 1-11 класів планують відновити у звичайному режимі з дотриманням необхідних карантинних обмежень.

Вийти з дистанційного навчання також планують художня та музична школи. Попередньо, з 1 лютого збираються відновити роботу позашкільних закладів та гурткові заняття у МПК «Сучасник».

Питання про організацію роботи навчальних закладів буде розглянуто на черговому засіданні оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації пов’язаної з виникненням COVID-19, що відбудеться 22 січня.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: «Пряма лінія» з мером Енергодара відбудеться 29 січня

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X