Школярам Енергодара скоротили осінні канікули

З 18 жовтня учні 5-11 класів загальноосвітніх закладів міста навчаються дистанційно. В такому форматі діти займатимуться до початку осінніх канікул. Про це повідомляє пресслужба міськради.

На педагогічній раді закладів освіти було прийняте рішення про скорочення тривалості осінніх канікул. Це пов’язано із нормами законодавства, відповідно до яких навчальний рік має тривати не менше 175 навчальних днів. Таким чином осінні канікул для школярів Енергодара триватимуть з 30 жовтня до 3 листопада.

Осінні канікули для школярів Енергодара будуть короткими

Зазначається, що у разі подовження канікул школам доведеться працювати до середини червня. Це призведе до зміщення планової структури начального року та може вплинути на проведення ЗНО-2022.

Для школярів 1-4 класів освітній процес триває у звичному режимі. Нині на карантин закриті 17 класів початкової ланки з 94. Працюють і дитсадки, щоденно їх відвідують 1000-1100 дітей. На карантин закриті сім груп ДНЗ зі 117. З початку тижня фахівцями управління освіти проводяться перевірки у дитсадках на дотримання протиепідемічних обмежень.

Нині дистанційно працює дитяча музична школа. Канікули тут розпочнуться за тим самим графіком, що і в школах. Натомість, у дитячій художній школі канікули вже розпочалися: їх вирішили перенести на поточний тиждень у відповідь на звернення батьків.

По завершенню канікул буде розглянуто питання відновлення роботи закладів культури, освіти та спорту, гуртків та секцій у звичайному форматі. Таке рішення буде прийнято виключно на підставі рівня вакцинації та готовності закладів працювати з дотриманням всіх карантинних обмежень.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В закладах освіти Енергодара продовжують закривати на карантин групи і класи

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X