У Запорізькій області 115 випадків коронавірусу, з них шість – в Енергодарі

Станом на ранок 16 квітня у Запорізькій області зареєстровано 115 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, серед них два – летальні. Наразі медики перевіряють ще 13 підозрілих випадків.

У Запорізькій області 115 випадків коронавірусу, з них шість – в Енергодарі

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, половина випадків була виявлена у Запоріжжі, де захворіли 56 людей. В Енергодарі вже підтвердили шість випадків інфікування.

З 115 хворих госпіталізовано 39:  в обласній інфекційній лікарні знаходиться  20 осіб, у Запорізькій міській лікарні №6 – 1, в інфекційній лікарні Мелітополя – 12, Бердянське ТМО – 1, в Пологівській лікарні – 2, в Дніпрорудненській міській лікарні – 3. Амбулаторно лікується 62  хворих. Усім надається необхідна медична допомога.

Щодо причин захворювання на COVID-19 у пацієнтів області, епідеміологи повідомляють: усі перші випадки були привезені з-за кордону, після чого захворювання поширилось на контактних осіб. Причина окремих випадків ще встановлюється.

На сьогодні від коронавірусу одужали 12 хворих.

Загалом в Україні 4161 підтверджений випадок COVID-19, з них 116 летальних, 186 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 397 нових випадків.

Читайте також: На Великодні свята без прописки в Енергодар не пускатимуть

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X