Щира подяка та низький уклін енергодарським лікарям та всьому медичному персоналу лікарні!

Сьогодні, 29 березня, всі служби КНП «СМСЧ» працюють у звичайному режимі. Незважаючи на складний воєнний час, на роботу виходять майже всі медпрацівники за графіком.

Медична допомога надається справно, і іноді навіть здається, що дуже звичайно. Нібито все як завжди і немає того величезного болю та грохоту у душі, а є лише душі, відкриті до любові… Стійкість, рівновага, єдність. В Енергодарі у складні миті завжди так.

Консультативно-діагностичний центр та жіноча консультація в роботі: реєстратури координують пацієнтів, працюють вузькопрофільні фахівці, проводяться швидкі тести, маніпуляції у процедурних кабінетах.

Налагодили графіки роботи діагностичні служби – за направленнями лікарів виконуються лабораторні дослідження, рентген, УЗД, ЕКГ.

Стаціонарна служба, як завжди, працює у цілодобовому режимі. Хірурги виконують ургентні втручання, в тому числі пацієнтам зі складними травмами.

У реанімаційному відділенні зараз лікарі рятують життя 5 важким хворим – з пневмонією, інсультом та хірургічними ускладненнями.

У приймальному-діагностичному відділенні, одному із найжвавіших підрозділів, продовжує надаватися допомога хворим у невідкладних станах. За останній складний місяць до стаціонарних відділень лікарні госпіталізовано 264 хворих.

В акушерсько-гінекологічному відділенні, незважаючи ні на що, народжується життя. З початку воєнних дій тут з’явилися на світ 37 малюків (20 дівчаток та 17 хлопчиків). Усім необхідним, зокрема лікарськими засобами та витратними матеріалами, відділення забезпечено. Бригади фахівців працюють також по наданню консультацій у телефонному режимі перед пологами та у післяпологовий період (тел.: 067 914 56 87; 066 194 5687).

Жінкам у передпологовому періоді, особливо які мешкають у віддалених районах, лікарі радять приїхати на пологи трохи заздалегідь.

Дитяче відділення також цілодобово надає допомогу маленьким пацієнтам.

Джерело: телеграм-канал міського голови Дмитра Орлова.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодар, Велика Знам’янка, Гуляйполе: На Запоріжжі гасили пожежі, не пов’язані…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X