Шановні енергодарці! У п’ятницю, 18 березня, до міста надійшли деякі лікарські препарати, у тому числі для п’ятої аптеки – для видачі за рецептом

Шановні енергодарці!
У п’ятницю, 18 березня, до міста надійшли деякі лікарські препарати, у тому числі для п’ятої аптеки – для видачі за рецептом.

Наразі сформовано перелік лікарських препаратів за пільговими рецептами для мешканців міста Енергодар з тяжкими хронічними захворюваннями.

На жаль, навіть цю потребу неможливо перекрити у повному обсязі. Не вистачає як кількості, так і найменування лікарських засобів. Наприклад, таких життєво важливих медикаментів, як Еутирокс ( L-тироксин), ❗️Діаформін та Дібетон (сахарознижуючий препарат для місцян з дібетом другого типу) не було отримано ❗️у зв’язку із відсутністю на складах постачальників.

Наразі п’ята аптека працює лише на видачу лікарських препаратів❗️за тими рецептами, які є в наявності у фармацевтів і які приносили мешканці міста починаючи з кінця лютого.

Рецептам для пільгової категорії жителів міста присвоєні номера черги видачі. Ці цифри відомі пацієнтам.

Прийом нових рецептів буде здійснюватись з четверга, 24 березня.

‼️Увага! У понеділок, 21 березня, починаючи з 10:00 у п’ятій аптеці буде здійснюватись видача лікарських засобів для пільгової категорії з тяжкими хронічними захворюваннями згідно з номером рецепта, який знаходиться на руках у пацієнта.‼️

На фото наводимо номери, по яким є необхідні ліки.

Джерело: телеграм-канал міського голови Дмитра Орлова.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: У Дніпрорудному затримали шістьох порушників комендантської години

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X