Енергодарських вступників попереджають про шахраїв, які продають фейкові відповіді на ЗНО

Останнім часом почастішали випадки продажі відповідей на ЗНО-2020. Соціальні мережі рясніють пропозиціями «правильних відповідей» задовго до старту зовнішнього незалежного оцінювання. В Українському центрі оцінювання якості освіти наголошують – це шахрайство.

Вступників та їх батьків закликали не вестися на пропозиції шахраїв і не купувати нібито відповіді на ЗНО-2020

Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2020 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації, щораз вигадуючи нові схеми. Наприклад, для «переконливості» надсилають лист із буцімто офіційної скриньки Українського центру оцінювання якості освіти. Деякі шахраї навіть ставлять логотип УЦОЯО на свій контент.

Тож, аби не бути ошуканим, вступників та їх батьків застерігають: відхиляйте сумнівні пропозиції. Натомість для ретельної підготовки до ЗНО радять проходити тести попередніх років, які є у вільному доступі в рубриці «Тести минулих років», перевіряти відповіді, аналізувати свої помилки, заповнювати прогалини у знаннях тощо.

Зазначається, що в УЦОЯО створена потужна система захисту інформації на всіх етапах підготовки та проведення ЗНО. Укладають тести і друкують сертифікаційні роботи в умовах суворої конфіденційності.

Читайте також: Енергодарським випускникам на замітку: все, що потрібно знати про ЗНО-2020

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X