Дніпрорудненські пенсіонери віддали шахраям 60 тисяч гривень

Будь-якій нормальній людині важко зрозуміти, як можна образити слабкого і обдурити безпорадного. Проте у аферистів, на жаль, інша логіка. Адже довірливі та беззахисні – найкращі жертви. І здебільшого це люди похилого віку.

Чергова сумна шахрайська історія трапилася вчора, 18 листопада, у Дніпрорудному. Як повідомила МедіаЦентру родичка потерпілих, рано вранці у квартирі 89-річної жінки та 93-річного чоловіка роздався дзвінок стаціонарного телефону. Голос на тому кінці дроту повідомив, що їхній онучці, яка мешкає у Києві, зробили складну операцію і терміново потрібні кошти. Найцікавіше, що у бабусі й дідуся справді одна з онучок живе у столиці, але звідки зловмисник дізнався цю інформацію – невідомо.

Ні сорому, ні совісті: шахраї ошукали дніпрорудненських пенсіонерів на 60 тисяч гривень

Пенсіонери повірили аферистові та повідомили йому свою адресу, і невдовзі він прийшов у квартиру за грошима. Старенькі віддали шахраєві 60 тисяч гривень.    

Наразі цією справою займається поліція.

Родичі потерпілих звертаються до мешканців Дніпрорудного і не тільки з проханням не втомлюватися попереджати своїх бабусь і дідусів щодо шахрайських схем, не довіряти сумнівним дзвінкам і стороннім людям. Однак якщо ваші рідні все-таки стали жертвою аферистів – не зволікайте і відразу звертайтеся до поліції, адже це надасть можливість знайти і затримати зловмисників.

Олена Драгун, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: У Запоріжжі потяг на смерть збив чоловіка

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X