Через мобільний номер енергодарця шахраї набрали кредитів на 60 000 гривень

На жаль, з розвитком новітніх технологій світ потерпає від онлайн – шахраїв.  Вони користуються наївністю людей та неспроможністю їм протидіяти. От і в нашому Енергодарі випадки шахрайства є дуже частим явищем. Так, до Медіа Центра звернувся енергодарець Володимир Давидов, який потрапив у пастку шахраїв.

В Енергодарі шахраї взяли на хлопця кредитів на 43 000 гривень
Енергодарця шахраї «кинули» на 43 000 гривень

Зловмисники  скористалися номером його мобільного телефону, та набрали кредитів на суму 43 000 гривень. Через несплату заборгованості з відсотками вже набігло майже 60 000 гривень. Володимир шокований тим, що відбувається. Бо особисто він не був в жодній банківській установі та кредитній спілці, не оформлював кредитів і не ставив підписів на будь-яких документах.  Та попри це щодня йому по декілька разів телефонують колектори та вимагають сплатити борг. Вони кажуть, що його підписом є…його електронна адреса, вказана в кредитних документах. А самі кредити, начебто, оформлені в режимі онлайн (тобто в інтернеті). Яким чином шахраї змогли використати номер телефону для своїх злочинних махінацій, поки що не відомо. І це дуже тривожить. Адже де гарантія, що завтра в подібній ситуації не опинитеся ви чи ваші рідні?

Житель Енергодара ошелешений, та не знає, що йому робити далі. Володимир навіть пропонував колекторам зустрітися в суді, але ті тільки погрожують та на компроміси йти не збираються. Наразі, він звернувся з заявою до поліції, бо є в цій ситуації постраждалим.

Через шахраїв з енергодарця колектори тепер вимагають повернути кошти
Колектори погрожують та вимагають з енергодарця гроші

Також Володимир розповів, що він не єдиний в Енергодарі, кого зловмисники «кинули» на гроші. Він знає дідуся, якоготаким самим способом обдурили на 50 000. Ми можемо тільки уявляти, в якому стані був дідусь після дзвінків колекторів-вимагачів.

Ми сподіваємося, що правоохоронці чи-то судові інстанції розберуться в ситуації, та закон буде на стороні постраждалих. І закликаємо енергодарців ніколи не повідомляти незнайомцям свої пін-коди від банківських карток, та не розповсюджувати особисту інформацію аби кому. Це може зіграти з вами злий жарт. Будьте пильними та уважними!

Дар’я Климак, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Жителі Дніпрорудного сполошилися через літак, що пролетів низько між багатоповерхівками

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X