В Енергодарі розпочався шаховий турнір: цікаві подробиці

Шахи – настільна гра, зі спеціальними фігурами на клітинній дошці для двох суперників.  Вважається, що історія шахів налічує не менше півтори тисячі років. Відомо безліч версій, які пояснюють розвиток шахів та їх поширення в усьому світі. Згідно з найбільш відомою з них, перша гра, схожа на шахи – чатуранга, з’явилася в Індії не пізніше VI століття нашої ери. З тих пір в шахи грають як дорослі, так і малі. Та не просто для розваги, а проводять турніри на першість у логічній грі. От і енергодарці 17 вересня традиційно зібралися на змагання з гри у шахи.

17 вересня в Енергодарі розпочався турнір з гри у шахи
Енергодарці 17 вересня традиційно зібралися на змагання з гри у шахи

На цьогорічний турнір до енергодарців завітали суперники з усієї області: Дніпрорудного, Мелітополя, Токмаку. Наймолодшому учаснику змагань – 6 рочків. Результати турніру будуть направлені у ФІДЕ́.

ФІДЕ́ — міжнародна організація шахістів. Отож є великі шанси, що хтось із енергодарців у майбутньому зможе отримати титул Гросмейстера. Але й зараз всі учасники турніру місцевого рівня не залишаються без нагород та подарунків. Спортсменів завжди не аби як підтримують Запорізька атомна електростанція, яка виготовляє для учасників медалі та почесні грамоти, та Іван Самойдюк, який забезпечує всіх учасників без виключення солодкими подарунками. А смаколики завжди підіймають настрій, не зважаючи, переміг ти, чи ні.

Спортсменів завжди підтримує Іван Самойдюк та Запорізька АЕС
Іван Самойдюк та Запорізька АЕС завжди підтримують учасників турніру

 Гра в шахи – це боротьба за перемогу, і фізично слабка людина не зможе стерпіти багатогодинні раунди, сидячи за столом. Саме тому настільна гра відноситься до фізичної культури.

Тренер з гри у шахи Олена Криволапова висловила найкращі побажання учасникам турніру, та зазначила, що пишається кожним, хто обрав для себе саме шахи.

Олена Криволапова висловила найкращі побажання учасникам
Тренер з гри у шахи пишається кожним, хто обрав для себе цей вид спорту

Медіа Центр бажає шахістам успіхів та завжди цікавої гри!

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Як рятівники Енергодара професійне свято відзначали

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X