Відставка секретаря міськради Енергодара знову під питанням?

5 липня в Енергодарі відбулася чергова спроба  продовжити сесію міської ради. Але, вже за недоброю  традицією, далі початку засідання справа так і не пішла. Конференц-зал майже під зав’язку був заповнений людьми. Депутати навіть зібрали кворум, а це останнім часом буває нечасто. Ось тільки з питаннями, запропонованими на розгляд міським головою Павлом Музикою, присутні категорично не погодилися.

Енергодарці не погодилися переліком питань що запропонував мер
В Енергодарі знову не відбулася сесія міської ради

Окрім шести досі нерозглянутих питань, додатково на  сесію було  винесено ще 16-ть. Але, головне, що турбувало присутню на засіданні  громаду –  подальша доля тарифів на воду і тепло, заробітна плата працівників «Тепловодоканалу», відставка секретаря міської ради Лесі Нікітіної та розпуск виконкому.

В Енергодарі не відбулося чергове продовження сесії міськради
Сесія Міської ради (м. Енергодар)

Депутат Сергій Хоролець зазначив, що питання заробітної плати на «ТВК» сьогодні є одним з найважливіших.

«Я вважаю, що працівники повинні отримати свою зарплату в повному обсязі. Ми не можемо залишати людей на одинці з самими собою,  їх сім’ї не повинні страждати» – сказав він.

На вимоги присутніх починати сесію саме з тих питань, які вони озвучили, міський голова не реагував. А після декількох виступів депутатів і зовсім покинув сесійну залу.

Після цього присутні традиційно вирушили на пошуки мера, аби, якщо не продовжити сесію, то хоча б домогтися відповіді на хвилюючі їх питання. Та нормального діалогу в його кабінеті теж так і не відбулося.

 «Ситуація та поведінка мера Енергодара неприпустима. В першу чергу, це  велика неповага до нас як до  жителів міста. Єдине, що мене радує, то це те, що сесійна зала повна небайдужих городян. І якщо ми і надалі будемо себе так принципово поводити, то завжди зможемо відстояти свої інтереси» – дав оцінку подіям, які відбулися цього дня, громадський активіст і кандидат в народні депутати України Іван Сердюк.

На сесії міської ради Енергодарі депутати зібрали кворум
Сесія міськради Енергодару не відбулася в чергове

Так, вже в кабінеті мера робітники «Тепловодоканалу», депутати, громадські активісти, та просто пенсіонери, отримали змогу поговорити в міським головою сам на сам.

Люди висловили своє збентеження та обурення ситуацією, що склалася з їх заробітною платою. Депутати ж закликали мера до конструктивного обговорення всіх питань та повернення до сесійної зали. Та на пропозицію присутніх Павло Музика  в чергове не погодився, та  покинув свій власний кабінет.

Городяни, які прийшли у цей день до будівлі міської ради, дуже схвильовані  подіями, що відбуваються в місті. Чого  очікувати далі, люди навіть уявити не можуть.  кажуть, бо з кожною новою сесією все тільки ускладнюється. Та коли вже Енергодар заживе по-новому,  залишається великим питанням.

Варвара Соболева, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі тимчасово перекриють рух вулицею Українська

1 Комментарий
  1. Дар :

    А че Дубков летом в жару с длинным рукавом??? Нарик че ли?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X