Без сварок та розголосів: що обговорили депутати в Енергодарі?

5 березня в Енергодарі продовжила роботу сесія міської ради. Порядок денний налічував 25 питань. Проголосувати за них з’явилися 24 депутати з 35-ти. Оскільки на порозі найважливіше свято весни – 8 Березня, то першочергово міський голова привітав матерів-героїнь Енергодара і вручив їм подарунки та квіти.

Міський голова Енергодара привітав матерів-героїнь з 8 Березня
Павло Музика привітав матерів-героїнь Енергодара і вручив їм подарунки та квіти

Далі ж присутні перейшли до розгляду питань. Більшість з них напередодні обговорили на засіданні депутатських комісій, тому, за старою звичкою, народні обранці «запакували» питання в так звані «пакети» і проголосували майже за все «оптом».

Тож це засідання тридцять дев’ятої сесії Енергодарської міської ради по-праву можна назвати найнуднішим: без сварок, сперечань та розголосів.

Єдине, що можна виокремити – ситуацію з нарахуванням матеріальної допомоги. Енергодарські сім’ї, які за Законом мають отримувати кошти  на лікування, не отримали їх ще за грудень минулого року. Депутати пообіцяли вирішити цю проблему та більше не допускати подібних помилок.

Без сварок та розголосів: що спокійно змогли обговорити депутати в Енергодарі?
Затишшя перед бурею:  як пройшла найнудніша сесія в Енергодарі?

Засідання міської ради, порівняно з минулими, закінчилося напрочуд швидко. Можливо на це вплинуло впровадження сучасного виду голосування – за допомогою планшетів? Бо цього разу представники влади набагато вправніше користувалися планшетними комп’ютерами. Тепер будемо чекати на бюджетну сесію. Цікаво, чи й там все буде так «гладко»?

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Хто в Енергодарі залишився без гарячої води і опалення (АДРЕСИ)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X